Oferta online

59 zł

Wartość: 149 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

59 zł zamiast 149 zł za roczną reklamę w serwisie internetowym SalaNaPrzyjecie.pl. Zyskuj klientów i wykreuj swój wizerunek!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Jedna firma może zakupić jeden voucher.
  • Oferta skierowana jest do właścicieli hoteli, restauracji, sali lub innego obiektu, w którym można zorganizować przyjęcie.
  • Można łączyć vouchery. Jeden voucher to jeden rok reklemy w serwisie SalaNaPrzyjecie.pl. Dwa vouchery - dwa lata.
  • Oferta limitowana - 200 voucherów.

Warunki

  • Po zakupie vouchera należy skontaktować się mailowo: biuro@salanaprzyjecie.pl, lub telefonicznie: 530-651-512.
  • Voucher ważny od 19.03.2012 r. do 19.07.2012 r.
  • Oferta ważna od 19.03.2012 r. do 19.06.2012 r.
  • Voucher przepada w przypadku niezrealizowania do 19.07.2012 r.

Opis szczegółowy

Przesilenia natury atmosferycznej przeważnie niekorzystnie wpływają na samopoczucie. Gdy za oknem szaro i buro, tygodnie upływają na apatycznym czekaniu na lepszą pogodę. Kiedy zza chmur pokazują się pierwsze promienie słońca, zimowy marazm znika i wszystko budzi się do życia...Nie czekaj, zafunduj wiosnę swoim interesom! Zapewnij swojej firmie roczną reklamę w serwisie internetowym SalaNaPrzyjecie.pl!Oferta skierowana jest do właścicieli hoteli, restauracji, sali lub innego obiektu, w którym można zorganizować przyjęcie. Niech inni cię odnajdą! Główną ideą serwisu SalaNaPrzyjecie.pl jest wykorzystanie potencjału, jaki daje reklama internetowa. Tylko tutaj możesz zaprezentować swoją firmę i mieć pewność, że reklama trafi do najbardziej zainteresowanych odbiorców. SalaNaPrzyjecie.pl to innowacyjne rozwiązanie dla każdego klienta, który poszukuje lokalu na organizowaną przez siebie uroczystość.Jak to działa? Prosty sposób wyszukiwania daje możliwość zaprezentowania wszystkich sal znajdujących się w wyznaczonym przez użytkownika terenie. Jest to niebywała okazja promocji dla tych hoteli czy restauracji, które przyćmiewane są często przez konkurencję z dużych miast. Często też klient nie ma fizycznej możliwości zobaczenia wszystkich interesujących go lokali. SalaNaPrzyjecie.pl pomaga w odnalezieniu idealnego miejsca poprzez wskazanie oraz rekomendacje. Spraw, aby to właśnie Twoja firma znalazła się w czołówce polecanych sal!Ale to nie koniec korzyści:Serwis SalaNaPrzyjecie.pl organizuje liczne konkursy dla poszukiwaczy sal, które angażują ich nawet do fizycznej wizyt w Twojej sali, co potencjalnie zwiększa obrót. Co Ci to daje? Planując wesele lub przyjęcie okolicznościowe, przyszła para młoda lub organizatorzy przyjęcia ustalają budżet, określając niezbędną liczbę ludzi do zaproszenia. Nagroda pieniężna w formie vouchera w większości przypadków nie powoduje obniżenia ich budżetu, tylko zaproszenie większej ilości gości!Jako właściciel sali masz możliwość wglądu w opinie przedstawiane przez użytkowników portalu, które są niedostępne dla żadnego innego użytkownika!Dla zarejestrowanych właścicieli sal, serwis SalaNaPrzyjecie.pl zapewnia atrakcyjne zniżki na szkolenia i konferencje związane z branżą gastronomiczną.Liczba odwiedzin strony internetowej Twojej firmy zwiększa się z dnia na dzień.Twoja sala zostaje automatycznie włączona do grona lokali, które biorą udział w konkursie „Konkurs na voucher”.Masz zapewnioną całodobową pomoc administracyjną i techniczną w obsłudze serwisu.Dostajesz pełną obsługę konsultingową dotyczącą zaprezentowania Państwa sali na portalu SalaNaPrzyjecie.pl.Zaufaj ekspertom i uzyskaj 100% satysfakcji!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Bohaterów Monte Cassino 48/44 41-219 Sosnowiec

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj