Oferta online

699 zł

Wartość: 2900 zł

Cena: 699 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

699 zł zamiast 2900 zł za 3 miesiące obsługi serwera dedykowanego Twojej firmy w Monogo Sp. Z o.o. Postaw stronę internetową na silnych fundamentach!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Oferowany pakiet zawiera: serwer dedykowany z adresem IP, administrację serwerem i jego utrzymanie.
 • Oferta dotyczy obsługi serwera przez Monogo Sp. z o. o.
 • Rozpoczęcie współpracy wiąże się z podpisaniem przez strony umowy na min. 1 rok.
 • Oferta limitowana - 30 kuponów.
 • Oferta nie obejmuje instalacji serwera – będzie ona ustalona po zapoznaniu się z wymaganiami dotyczącymi oprogramowania oraz średnim ruchem osób korzystających z aplikacji (średni koszt to ok. 1400 zł).
 • Po wykorzystaniu kuponu obowiązywać będzie stawka za usługę w wysokości 790 zł + VAT miesięcznie.
 • Nie można łączyć kuponów.
 • Zabezpieczenia serwera są zgodne z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych.

Warunki

 • Oferta ważna od 16.03.2012 do 16.06.2012
 • W celu realizacji kuponu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 531 338 668 lub mailowy pod adresem: info@monogo.pl.
 • Kupon można zrealizować od 16.03.2012 do 15.09.2012. W przypadku niewykorzystania, kupon przepada.

Opis szczegółowy

Założenie strony internetowej wiąże się z wieloma czynnościami, które mają na celu jej utrzymanie. Witryna www, aby spełniać w jak najlepszy sposób swoje funkcje, musi mieć do tego odpowiednie zaplecze. Serwer i hosting to podstawa prowadzenia strony. W ich obsłudze pomoże Ci Monogo!Dlaczego warto ?Stroną Twojej firmy zaopiekują się profesjonalni administratorzy wraz z grupą doświadczonych programistów. Możesz liczyć na pomoc o każdej porze.Twoja strona internetowa wraz z pocztą e-mail będzie obsługiwana przez najnowocześniejsze, bardzo szybkie oraz stabilne serwery umiejscowione w największym Data Center w Europie (Niemcy) o przepustowości ponad 240 Gbit.Z usług Monogo korzystają między innymi: E. Leclerc, sklep internetowy e-budujemy firmy (RID), Agroma SA i wiele mniejszych firm.Bezpieczeństwo danych – kopia zapasowa wykonywana na odrębny serwer.Gwarancja najwyższej jakości.Dostępność usługi na poziomie 99%!Oferowany pakiet zawiera:serwer dedykowany z adresem IP,administrację serwerem i jego utrzymanie.Dane techniczne hostingu:procesor Intel Core i7-2600,16GB pamięci RAM,łącze 100 mbit/s,przestrzeń kopii zapasowych na zewnętrznych serwerach 100 GB,miesięczny limit transferu na poziomie 10 TB,dwa dyski twarde z możliwością utworzenia macierzy,zdalny reboot,dysk 2x 1.5 TB,uruchamianie w trybie awaryjnym: możliwość uruchomienia serwera w trybie RESCUE z poziomu konsoli administracyjnej,monitoring z powiadamianiem e-mail - powiadomienia o dostępności usługi,aktualizacje systemu operacyjnego są wykonywane przez administratorów świadczących wsparcie techniczne.Uptime to nic innego jak procentowy czas bezawaryjnego działania serwera. Powinien on wynosić 99%. Dzięki kuponowi – za jedyne 699 zł zamiast 2900 zł – na dedykowany serwer dla Twojej firmy wraz z 3-miesięczną obsługą w Monogo przekonasz się o tym, jak sprawnie może działać Twoja strona internetowa!Oferowany pakiet umożliwi Ci postawienie strony internetowej firmy na dedykowanym serwerze z adresem IP. Wszelkie techniczne kwestie, błędy i awarie będą na bieżąco niwelowane przez administratorów, od których możesz oczekiwać miesięcznych raportów z jego nadzorowania.Monogo to lubelska firma internetowa, której celem stało się tworzenie aplikacji internetowych o cechach szczególnie sprzyjających potrzebom użytkownika. W jej ofercie znajdziesz innowacyjne aplikacje internetowe oraz usługi związane z pozycjonowaniem, kampaniami internetowymi i hostingiem.Więcej informacji na temat oferty Monogo znajdziesz tutaj lub pod numerem telefonu: 531 338 668.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Olszewskiego 11 20-481 Lublin

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj