Oferta online

90 zł

Wartość: 190 zł

Cena: 90 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

90.00 zł zamiast 190.00 zł: 2 pakiety Spa do wyboru w Hotelu Mrongovia Resort & Spa 4*: zabiegi, masaże, łaźnia parowa, jacuzzi, basen, sauna fińska i więcej!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Opcja 2: pakiet Spa za 140 zł: 1 z 3 ekskluzywnych zabiegów do wyboru, kąpiele w basenie mineralnym, łaźnia parowa, solarium, basen, jacuzzi, seans zapachowy w saunie fińskiej, test BMI oraz godzina gry w kręgle
  • Opcja 1: pakiet Spa za 90 zł: 1 z 3 zabiegów do wyboru, kąpiele w basenie mineralnym z solami z Morza Martwego, pobyt w łaźni parowej, basen, jacuzzi, seans zapachowy w saunie fińskiej

Opis szczegółowy

Zamknij oczy i przez chwilę nie myśl o pracy i domu. Pozwól sobie na moment zapomnienia. Czy nie przyjemnie byłoby się teraz udać do czterogwiazdkowego hotelu i skorzystać z zabiegów Spa? Z kuponem MyDeal zapłacisz mniej za 1 z 2 pakietów Spa do wyboru w Hotelu Mrongovia Resort & Spa.

Pierwszy pakiet Spa będzie cię kosztował 90 zł zamiast 190 zł. W jego skład wchodzi 1 z 3 zabiegów: kanadyjska terapia gorącymi kamieniami, masaż aromaterapeutyczny lub  masaż relaksacyjny z masłem Shea. Oprócz tego, czekają cię kąpiele w basenie mineralnym z solami z Morza Martwego i pobyt w łaźni parowej. Do twojej dyspozycji będzie basen rekreacyjny, basen pływacki i zewnętrzne jacuzzi. W cenie kuponu możesz też skorzystać z seansów zapachowych w saunie fińskiej.

Drugi pakiet zawiera jeszcze więcej atrakcji. Z kuponem MyDeal zapłacisz za niego 140 zł zamiast 280 zł. Do wyboru masz 1 z 3 ekskluzywnych zabiegów, czyli: kanadyjską terapię zimnymi i gorącymi kamieniami, hawajski rytuał relaksacji mięśni posturalnych Lomi Lomi lub maskę na ciało czekoladową/jogurtową. Do tego oczywiście kąpiele w basenie mineralnym z solami z Morza Martwego, pobyt w łaźni parowej, a także solarium. Do twojej dyspozycji będzie basen rekreacyjny, basen pływacki i zewnętrzne jacuzzi. W cenie kuponu możesz też skorzystać z seansów zapachowych w saunie fińskiej, badania komponentów ciała (Test BMI) oraz godziny gry w kręgle.

Hotel Mrongovia 4* położony jest nad jeziorem Czos. Oferowane tu pakiety zabiegów Spa wprowadzą cię w stan głębokiego relaksu i harmonii. Przez kilka godzin ważna będziesz tylko ty i twoje potrzeby. Wyjdziesz zadowolona, odprężona i zrelaksowana. Brzmi dobrze? A więc zamów swój kupon (lub kupony!) już dziś.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Mrongovia Resort & Spa 4* ul. Giżycka 6 Mrągowo Tel.: 89 743 31 00 h3424-re@accor.com

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj