Oferta online

327 zł

Wartość: 712 zł

Cena: 327 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

327.00 zł zamiast 712.00 zł: 3 wyjątkowe dni w Budapeszcie dla 2 osób w Hotelu Mediterran 4*, śniadania, sauna i jacuzzi!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 3 dni (2 noce) dla 2 osób w komfortowych pokojach 2-osobowych (klimatyzacja, dźwiękoszczelne okna, minibar, telefon, TV) w Hotelu Mediterran 4*
  • Dogodna lokalizacja hotelu – blisko centrum miasta
  • 2 śniadania w formie bufetu, nieograniczony odstęp do sauny i jacuzzi

Opis szczegółowy

Czy wiesz już, gdzie spędzisz tegoroczne wakacje? Tym razem masz ochotę wyjechać w inne miejsce niż polskie góry czy morze? Chciałbyś odwiedzić jedno z najpiękniejszych miast w Europie? Zapraszamy cię na wycieczkę do stolicy Węgier, malowniczego Budapesztu!

Z kuponem MyDeal za 3-dniowy pobyt w Hotelu Mediterran**** dla 2 osób z pysznymi śniadaniami w formie bufetu, dostępem do sauny i jacuzzi zapłacisz jedyne 327 zł zamiast 712 zł!

Czekają was 2 noclegi w pokoju dwuosobowym ze wszystkimi dostępnymi udogodnieniami: klimatyzacją, dźwiękoszczelnymi oknami, minibarem, telefonem i TV.  Jeśli macie dziecko, które nie ukończyło jeszcze12 lat, może ono przebywać z wami w pokoju zupełnie za darmo!

Do waszej dyspozycji będzie także darmowy dostęp WiFi, bezpłatny parking w hotelowym garażu. Będziecie  również mogli bez ograniczeń korzystać z jacuzzi i sauny!

Hotel Mediterran 4* znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta. Bez problemu więc w ciągu dnia będziecie mogli zwiedzać, a wieczorem odpocząć w przyjemnej atmosferze. Budapeszt to piękne miasto z barwną historią i swoistym klimatem, które z pewnością warto zobaczyć! Jeśli jeszcze tam nie byliście zamówcie kupon lub kupony  już dziś! Łączcie je w dłuższe pobyty i wypocznijcie w mieście zwanym Perłą Dunaju!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Mediterran **** Budaörsi út 20. A Budapeszt, Węgry Tel.: 36 1 372 70 20

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj