Oferta online

189 zł

Wartość: 380 zł

Cena: 189 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

KRAKÓW: 189 zł zamiast 380 zł (-50%) za bon na nocleg dla 2 osób w prestiżowych Hotelach Kazimierz*** w sercu starego miasta. Wawel, rejs po Wiśle, przejażdżki dorożką, spacery malowniczymi uliczkami Krakowa w wiosennej scenerii. Łącz bony i przedłuż pobyt na kilka dni

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Jeśli chcecie na chwilę oderwać się od codzienności, wypocząć, spędzić romantyczne chwile w scenerii Kazimierzowskich restauracji tętniących życiem cała noc, zrelaksować, zwiedzić najważniejsze miejsca w Krakowie
 • Doskonała lokalizacja obiektów w samym centrum historycznego Krakowa,
 • Kupbon ma dla was idealna ofertę Z HOTELI KAZIMIERZ*** w, którym niepowtarzalny klimat oryginalnych wnętrz, najwyższa jakość usług sprawi ze będziesz powracał tam zawsze
 • Świetny pomysł na romantyczny weekend we dwoje, wypad z rodziną, czy kilkudniowy pobyt z przyjaciółmi
 • Na granicy krakowskiego Kazimierza, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz Starego Miasta sprawia, że hotel jest idealną propozycją zarówno dla osób, które są zainteresowane zwiedzaniem dawnej żydowskiej dzielnicy Kazimierz, jak i Starego Miasta
 • Hotele Kazimierz *** - znana i ceniona marka od pokoleń . Zapewne Kazimierz Wielki „ojciec chrzestny’’ krakowskiego Kazimierza nawet nie marzył, ze po kilkuset latach będzie to miejsce tętniące życiem, pełne kawiarni, restauracji, galerii, miejsce gdzie krzyżuje się kultura, sztuka i religia.
 • Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone: ■ łazienkę z prysznicem i toaletą ■ telefon ■ TV-Sat ■ radio ■ czajnik z zestawem kawy i herbaty. ■ większość pokoi jest klimatyzowana.
 • Możliwość rozkoszowania się pięknymi wnętrzami i komfort usług na najwyższym poziomie
 • Teraz i Ty masz szansę zapomnieć o całym świecie i dać się uwieść magii miasta królów, której nie trzeba szukać, bo jest nawet w powietrzu
 • Setki zadowolonych Klientów, którzy pozytywnie oceniają hotel i chętnie do niego wracają
 • 3-HOTELE DO WYBORU: HOTEL KAZIMIERZ***, HOTEL KAZIMIERZ II*** ,HOTEL KAZIMIERZ ANEKS*** z możliwością łączenie bonów na dłuższy pobyt!!!

Warunki

 • Bon można realizować od 01.04.2012 do 30.06.2012
 • Jeżeli termin nie zostanie przeniesiony minimum 24 godziny przed umówionym terminem - bon przepada.
 • Oferta obejmuje: ■ nielimitowane śniadania w formie bufetu, ■ dwa wejścia rabatowe do Parku Wodnego, ■ zestaw materiałów informacyjnych o Krakowie (mapa i mini przewodnik).
 • Kupony można łączyć na dłuższe pobyty!
 • Dzieci do lat 16 w pokoju z rodzicami otrzymuję bezpłatnie dostawkę oraz śniadania (przyjazd z dzieckiem należy zgłosić w trakcie dokonywania rezerwacji)
 • Konieczna rezerwacja pod numerem telefonu, w wybranym hotelu: ■ Hotel Kazimierz ul. Miodowa 16 - 12-421-66-29 ■ Hotel Kazimierz ul. Starowiślna II 60 - 12-426-80-70 ■ Aneks Hotelu Kazimierz ul. Miodowa 18 - 12-433-97-95
 • Dodatkowo, w przepadku zakupu 2 bonów
 • Jedna osoba może zakupić nieograniczoną liczbę bonów
 • Oferta nie łączy się z innymi promocjami
 • Oferta limitowana!
 • O dostępności terminów decyduje kolejność zgłoszeń!

Opis szczegółowy

NAJWYŻSZY STANDARD USŁUG
Do Twojej dyspozycji będzie funkcjonalny i wygodny pokój. W każdym znajdziesz telefon, telewizor, radio, klimatyzację, zestaw do kawy i herbaty z czajnikiem, w miejscach ogólnie dostępnych bezpłatny internet wi fi, w każdym pokoju znajduje się także ładna i komfortowa łazienka z zestawem kosmetyków.

Śniadania w cenie pobytu, w formie bogatego i pysznego bufetu szwedzkiego, które są wizytówka hotelu Kazimierz..

DOSKONAŁA LOKALIZACJA
Hotele Kazimierz *** położone są w samym sercu krakowskiego Kazimierza w obszarze uznanym za pomnik historii, w obrębie dawnego miasta Kazimierza ze Stradomiem wpisanego do rejestru zabytków oraz na Listę Dziedzictwa Światowego. Dzięki doskonałemu usytuowaniu zapewnia chwile spokoju i odpoczynku, a jednocześnie bliskość do tętniącego życiem centrum Krakowa. Dookoła restauracje, bary, teatry, kilka minut do Rynku Głównego,5 minut do Wawelu również doskonały dojazd do Wieliczki.
WYRÓŻNIENIA I LICZNE NAGRODY.

Hotele Kazimierz *** należą do najlepiej ocenionych hoteli w kategorii Krakow! Zdecydowali o tym klienci serwisu hotel.info, oceniając nasz hotel bardzo dobrze.

Hotele Kazimierz zostały wyróżnione przez Biuro Podróży HOTEL.DE (hotel.info) - the best rated in Krakow!

MIASTO TĘTNIĄCE ŻYCIEM I MALOWNICZE ZABYTKI
Bazylika Mariacka - jeden z najbardziej znanych zabytków Krakowa. Budowany w XIV i XV w. należy do przykładów architektury gotyckiej. Znajduje się tu Ołtarz Wielki dłuta Wita Stwosza, uznawany za arcydzieło rzeźbiarskie późnego gotyku.
Zamek Królewski na Wawelu - nazywany perłą krakowskich zabytków. Niegdyś był miejscem, z którego władcy rządzili swym królestwem, a następnie - po przeniesieniu stolicy do Warszawy - pozostał miejscem koronacji i pochówków królów. Dziś można tam zobaczyć liczne stałe ekspozycje dzieł sztuki, a także wystawy czasowe.
Sukiennice - jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na zabytkowej mapie miasta. Jego historia sięga czasów panowania księcia Bolesława Wstydliwego, który zobowiązał się wybudować kramy sukienne wymienione w przywileju lokacyjnym Krakowa. Obecnie znajdują się tam kramy z pamiątkami, na piętrze natomiast znajduje się Galeria Polskiego Malarstwa i Rzeźby XIX wieku.
Kazimierz - historyczna dzielnica żydowska, przez wieki miejsce przenikania się kultury żydowskiej i chrześcijańskiej. Ważne centrum wydarzeń kulturalnych w Krakowie.
Muzeum Książąt Czartoryskich - Jedno z najstarszych muzeów w Polsce, otwarte w 1878 roku. Gromadzi dzieła malarstwa europejskiego XIII-XVIII w., zabytki europejskiego i islamskiego rzemiosła artystycznego od średniowiecza do XIX w., grafiki, sztuki starożytnej oraz militaria. Najsłynniejszym eksponatem jest obraz „Dama z łasiczką” Leonarda da Vinci, jest tu też „Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem” Rembrandta i wiele innych arcydzieł światowego malarstwa.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

■ Hotel Kazimierz ul. Miodowa 16 - 12-421-66-29 ■ Hotel Kazimierz ul. Starowiślna II 60 - 12-426-80-70 ■ Aneks Hotelu Kazimierz ul. Miodowa 18 - 12-433-97-95

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj