Oferta online

599 zł

Wartość: 1332 zł

Cena: 599 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

BIESZCZADY: 599 zł zamiast 1 332 zł (-55%) za bon na wielkanocny pobyt w Bieszczadach (4 noclegi dla 5 osób) w luksusowych domkach MATIASZÓWKA

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkiej Nocy w rodzinnym gronie, w klimatycznych, drewnianych domkach z kominkami. W pełni wyposażonej kuchni bez problemu przygotujesz lub podgrzejesz świąteczne potrawy.
  • Przestronne domy w wysokim standardzie z telewizją cyfrową HD oraz bezpłatnym internetem Wi-Fi. Przytulne wnętrze z kominkiem opalanym drewnem, zapewni ci ciepło i komfort w chłodne wiosenne dni oraz niesamowity nastrój.
  • Z dala od tłumów i zgiełku Polańczyka, a jednocześnie blisko jeziora Solińskiego i wszystkich atrakcji w Bieszczadach. Turystyczne szlaki rowerowe i piesze, zapierające dech w piersiach widoki, krystaliczne powietrze i klimat Bieszczad - jedyny i niepowtarzalny…
  • TYLKO NA PODKARPACIU masz szansę zobaczyć tradycyjną wielkanocną STRAŻ GROBOWĄ tzw. "TURKÓW". Kolorowe korowody głoszące radość Świąt Wielkanocnych przy akompaniamencie orkiestry - niecodzienny widok i niezapomniane wrażenia.
  • Specjalnie dla wszystkich naszych gości w niedzielę wielkanocną zapłonie ognisko, na którym będzie można usmażyć kiełbaski i spędzić mile czas.

Warunki

  • Oferta obejmuje 4 noclegi w domku Standard od czwartku 05.04.2012 do poniedziałku 09.04.2012r dla 5 osób.
  • Dopłata do DOMKU DE LUX (o podwyższonym standardzie ) - 100 zł za pobyt DOMKI MATIASZÓWKA www.domki-bieszczady.pl WOLA MATIASZOWA 30 38-610 POLAŃCZYK Tel. kontaktowy : 13 - 493 99 13 E-mail : kontakt@domki-bieszczady.pl
  • Dodatkowo płatne na miejscu: ■ opał i media - 50 zł za pobyt ■ możliwość przedłużenia doby noclegowej w poniedziałek do godz. 18:00 za dopłatą 50 zł ■ możliwość 2 dostawek - w cenie 30 zł/doba/osoba.

Opis szczegółowy

Ośrodek wypoczynkowy „Matiaszówka” to 6 drewnianych domów o wysokim standardzie z kominkami. Położony jest 6 km od jeziora Solińskiego, w cichej i pięknej okolicy, oferującej mnóstwo ścieżek spacerowych. Na terenie ośrodka znajduje się prywatne jeziorko kąpielowe, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci z trampoliną.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

DOMKI MATIASZÓWKA WOLA MATIASZOWA 30 38-610 POLAŃCZYK Tel. kontaktowy : 13 - 493 99 13 E-mail : kontakt@domki-bieszczady.pl

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj