Oferta online

743 zł

Wartość: 1485 zł

Cena: 743 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

CHORWACJA: 743 zł zamiast 1 485 zł (-50%) za majowy wypoczynek w Chorwacji, 4 dniowy pobyt dla 1 osoby w Hotelu 3* nad Adriatykiem ze śniadaniami i obiadokolacjami

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Opatija to jeden z najbardziej eleganckich chorwackich kurortów . To piękna, historyczna, malownicza miejscowość ciesząca się opinią idealnego miejsca na wypoczynek i słoneczny urlop
 • Położona na półwyspie Istrii w centrum Riviery Kvarnerskiej, u stóp masywu Učka - miejscowość ta stała się najmodniejszym turystycznym kurortem Chorwacji nazywanym „ chorwackim Monte Carlo”
 • Spędź weekend majowy w Magicznej Chorwacji
 • Teraz wspaniały wypoczynek majowy możesz mieć za jedyne 743zł
 • Poczuj magię zbliżającego się LATA
 • Nic dziwnego! Opatija jest miejscem wyjątkowym - osłonięta od wiatrów północnych, cieszy się wyjątkowo łagodnym i delikatnym klimatem oraz podzwrotnikową roślinnością z pięknie wypielęgnowanymi parkami oraz piękną 12-kilometrową nadmorską stuletnią promenadą Lungomare będącą idealnym miejscem na wyjątkowy spacer
 • Hotel 3* z basenem położony zaledwie 100 metrów od głównej nadmorskiej promenady przepięknie i stylowo odrestaurowany ,usytuowany w egzotycznym parku, położonym amfiteatralnie na wzgórzu nad centrum miasta. Z hotelowego tarasu, rozpościerają się zapierające dech w piersiach, widoki na morze oraz całą Opatie z jej charakterystycznymi zabudowaniami z czerwoną dachówką i zielonymi okiennicami

Warunki

 • Ilość dostępnych bonów: 50
 • zmiana terminu rezerwacji możliwa na min.14 dni przed planowanym przyjazdeminaczej bon przepada
 • Jedna osoba może zrealizować dowolną ilość bonów
 • w przypadku dużej ilości zamówień, możliwa zmiana hotelu na inny, o takim samym standardzie lub wyższym
 • Oferta obejmuje: 4 dni ( 3 noclegi ) zakwaterowania w pokoju 2 osobowym z wyżywieniem 2 razy dziennie ( śniadania i obiadokolacje) w hotelu 3*Opatijaw Chorwacji w miejscowości Opatija dla 1 osoby
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod nr telefonu: 81 4790050 lub adresem e-mailowym: mondoturistico@gmail.com
 • sugerowana jak najszybsza rezerwacja - o dostępności decyduje kolejność zgłoszeń
 • Bon ważny w terminie: wielkanocnym 7-10/04/2012 i majowym 1-4/05/2012 możliwa dostępność innych terminów w okresie kwiecień-ma j po uzgodnieniu telefonicznym pod nr tel: 81 47 900 50
 • oferta limitowana Mondo Turistico Al. Piłsudskiego 14 20-011 Lublin www.mondoturistico.pl
 • Możliwość łączenia bonów
 • Dojazd we własnym zakresie, po zebraniu min. 30 osób możliwość wynajęcia autokaru z biura

Opis szczegółowy

Jedyne włosko-chorwackie Biuro w Lublinie!

MONDO TURISTICO to Lubelskie Biuro Podróży, której zespół tworzą osoby dla których podróże są nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją.

Wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej ( 10- letni pobyt we Włoszech , rezydentura dla biur podróży, praca na stanowisku bezpośredniej obsługi klienta) pozwala nam tworzyć oferty dostosowane do potrzeb każdego klienta. Możemy zaproponować , od niedrogich wyjazdów wypoczynkowych, aż po ekstremalną turystykę i wyprawy egzotyczne.

Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie a z racji tego, że mieliśmy okazję osobiście zobaczyć większość spośród proponowanych obiektów możemy polecić sprawdzone hotele i miejscowości.

Nasze Biuro Podróży współpracuje z renomowanymi i wiarygodnymi touroperatorami. Każdy Organizator posiada zezwolenia, licencje i ubezpieczenia, niezbędne do prowadzenia działalności turystycznej co gwarantuje naszym klientom bezpieczny i udany wypoczynek.

Dla najbardziej wymagających turystów tworzymy specjalne oferty na życzenie. Są to tzw. imprezy "szyte na miarę", zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy portal turystyczny, na którym można uzyskać informacje na temat naszych ofert.


Nasze Biuro zajmuje się kompleksową obsługą klienta - zarówno indywidualnego jak i grupowego. Oferujemy możliwość wczasów za granicą - wyjazdy pobytowe ( autokarowe i samolotowe) oraz objazdowe wycieczki zagraniczne.

W swojej ofercie posiadamy także bogaty program wyjazdów incentive, imprez motywacyjnych, a także umożliwiamy uczestnictwo w różnego rodzaju międzynarodowych imprezach turystycznych typu: targi fryzjersko-kosmetyczne, targi samochodowe, targi wellness i wiele, wiele innych.

Zgodnie z ustawą o turystyce Biuro Podróży MONDO TURISTICO posiada wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego pod nr 149 oraz wszelkie ubezpieczenia na rzecz klientow.

Przeżyj z Nami wspaniałą przygodę


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Mondo Turistico Al. Piłsudskiego 14 20-011 Lublin

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj