Oferta online

390 zł

Wartość: 650 zł

Cena: 390 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

390 zł zamiast 650 zł za urządzenie do fotografii bezcieniowej Prestiger Photo Box! Zachwyć klientów nową jakością zdjęć!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Przedmiotem oferty jest Prestiger Photo Box, profesjonalne urządzenie do fotografii bezcieniowej.
  • Cena kuponu nie zawiera kosztów przesyłki (20 zł).
  • Oferta limitowana - 50 kuponów.

Warunki

  • Oferta ważna od 16.03.2012 do 13.04.2012.
  • Po zakupie prosimy o przesłanie kodu PIN oraz danych do przesyłki na adres: prestiger.info@gmail.com, lub podać je telefonicznie: 532 555 649.
  • Kupon ważny od 16.03.2012 do 15.05.2012. W przypadku niewykorzystania, kupon przepada.

Opis szczegółowy

W małej skrzynce zmieścić świat - to marzenie niejednego dziecka. Spakować wszystko w jedno miejsce i mieć zawsze pod ręką to, co akurat jest nam potrzebne. Podobno spełnienie marzeń z dzieciństwa jest miarą sukcesu. Wyobraź sobie, że możesz zrealizować sen o magicznym pudełku! Zapraszamy Cię w świat, który będziesz mógł wyczarować dzięki Prestiger Photo Box!Każdy fotograf ma w sobie coś z czarodzieja - tworzy obrazy mające przedstawiać udoskonaloną rzeczywistość. Chce zbliżyć swojego odbiorcę do tego, co niekoniecznie można zauważyć pobieżnie oglądając świat. Jak myślisz - które fotografie mają szansę przykuć uwagę odbiorcy na tyle, żeby zaczął się interesować produktami, jakie przedstawiają?Prestiger Photo Box to profesjonalne urządzenie do fotografii bezcieniowej. Dzięki niemu uda Ci się wykonać takie zdjęcia, które z pewnością przyciągną uwagę Twoich klientów! Dzięki tej małej skrzynce będziesz miał możliwość realizacji nie tylko dziecięcych marzeń, ale też tych dorosłych - o sukcesie zawodowym. Stwórz obrazy, które pokażą innym, że Twoje produkty są warte ich uwagi!Przedmiotem oferty jest urządzenie do fotografii bezcieniowej - Prestiger Photo Box. Photo Box posiada jedno źródło światła o temperaturze barwowej zbliżonej do światła dziennego. Zastosowany system „FLASHREFLECTION LIGHT” równomiernie rozprasza światło, które trafia w każdy zakamarek, dzięki czemu będziesz mógł robić profesjonalne zdjęcia bezcieniowe. Photo Box wyposażony jest w włącznik oraz bezpiecznik, aby zapewnić Ci ekonomiczną i bezpieczną pracę z urządzeniem.Cały zestaw składa się z 9 elementów podstawowych. Czas potrzebny do złożenia/rozłożenia urządzenia to jedyne 120 sekund. To sprawia, że Photo Box staje się mobilnym studiem bezcieniowym!Prestiger Photo Box jest idealnym rozwiązaniem dla sprzedawców Allegro, Ebay czy właścicieli sklepów internetowych, a także dla fotografów wykonujących zdjęcia packshotowe. Lepsza jakość zdjęć  sprzedawanych produktów znacząco zwiększa zainteresowanie oraz chęć kupna. Sprawdź to!Opis zestawu:panel czołowy górny, panel czołowy dolny,panel tył,panel góra/dół,panel boczny prawy,panel boczny lewy,Light Box,tło.Dodatkowo: kabel zasilający (Polska), instrukcja, 17 szt.  śrub łączących,  lampa 6500 K (1 szt.), gwarancja 12 miesięcy.Inne informacje:Źródło światła : Temperatura barwowa: 6500 K.Moc :  23w/(103 W).Źródło zasilania : 220-240 V.Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 247mm x 199mm x 194 mm.Waga: 3,5 kg.Zdjęcia wykonane przy pomocy Prestiger Photo Box (kliknij i powiększ): Zapraszamy!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Popiełuszki 12 19-300 Ełk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj