Oferta online

89 zł

Wartość: 200 zł

Cena: 89 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

89 zł zamiast 200 zł za miesięczny wynajem wirtualnego adresu! Innowacyjność się opłaca!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Oferta obejmuje: posługiwanie się prestiżowym adresem lokalu, obsługę korespondencji, odsyłanie/skanowanie do 10 dokumentów miesięcznie, wynajem sali konferencyjnej na 5h w miesiącu.
  • Voucher obejmuje możliwość skorzystania z usługi wirtualnego adresu na okres 1 miesiąca.
  • Oferta nielimitowana.

Warunki

  • Voucher ważny od 14.03.2012 r. do 14.07.2012 r.
  • Oferta ważna od 14.03.2012 r. do 14.06.2012 r.
  • Kupon należy przesłać na adres: kontakt@business-lab.pl

Opis szczegółowy

Poszukujesz profesjonalnego miejsca do pracy? Pragniesz współpracować z klientami z innych miast, bez potrzeby otwierania nowych oddziałów? Postaw na coworking! Firma Business Lab Nowy Świat oferuje możliwość skorzystania z wirtualnego adresu przez miesiąc za wyjątkową cenę!Idea coworkinguW odróżnieniu od typowego środowiska biurowego, w przestrzeniach coworkingowych, spotykają się przedstawiciele różnych branż i środowisk zawodowych. Co-working jest zatem skierowany do profesjonalistów, którzy pracując niezależnie, dzielą wspólne przekonania i wartości zawodowe. Idea co-workingu zapewnia możliwość skuteczniejszego rozwoju zawodowego, wymiany cennych doświadczeń czy po prostu daje możliwość porozmawiania z kimś, kiedy potrzebna jest chwila relaksu.  Business Lab Nowy Świat zapewnia:prestiżowy adres,profesjonalną obsługę,nowoczesną przestrzeń biurową,pracę wśród profesjonalistów,możliwość udziału w specjalnych wydarzeniach.Voucher upoważnia do wynajmu wirtualnego adresu przez miesiąc. Oferta obejmuje:posługiwanie się prestiżowym adresem lokalu – ul. Nowy Świat 41a, 00-042 Warszawa,obsługę korespondencji przychodzącej (odbiór, przechowywanie i powiadamianie o przychodzącej  korespondencji),odsyłanie/skanowanie do 10 dokumentów miesięcznie,obsługę przychodzących faksów (udostępnienie numeru, odbiór faksów, przesyłanie na wskazany e-mail i/lub faks),wynajem sali (konferencyjnej lub spotkań) na 5h w miesiącu GRATIS! Zapewnij sobie prestiżowy adres!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Nowy Świat 41A 00-042 Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.