Oferta online

650 zł

Wartość: 1300 zł

Cena: 650 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

650.00 zł zamiast 1300.00 zł: Wiosenny relaks: 3 dni dla 2 osób w luksusowym Baltic Plaza MediSPA & Fit 4* w Kołobrzegu, wyżywienie, basen, masaż i Spa! Kupony ważne do końca czerwca!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Masaż gorącymi kamieniami lub rozluźniająco-odprężający pleców, Nordic Walking z instruktorem, poranna gimnastyka na basenie
  • Relaks w strefie Wellness (sauna ziołowa, sucha, caldarium, jacuzzi, basen kryty)
  • 2 noclegi dla 2 osób w Baltic Plaza Medi SPA & Fit 4* w Kołobrzegu - kupony ważne do czerwca!
  • Śniadania w formie bufetu, 1 kolacja w formie bufetu

Opis szczegółowy

Każdy z nasz czasem musi odpocząć i naładować akumulatory. Mamy dla Ciebie świetny pomysł na szybką i skuteczną regenerację ciała oraz powrót do formy fizycznej!

To 3-dniowy pobyt dla 2 osób w Baltic Plaza MediSPA & Fit 4* w Kołobrzegu z pakietem atrakcji, za który zapłacisz 650 zł zamiast 1300 zł! A to wszystko za sprawą kuponu MyDeal.

Kupon obejmuje: 2 noclegi ze śniadaniem formie bufetu, 1 kolację w formie bufetu, 1 masaż gorącymi kamieniami lub rozluźniająco-odprężający pleców (30 min.), 1 spacer Nordic Walking z instruktorem mediSPA nad morzem (11:45-12:30) i poranną gimnastykę na basenie (o 9:30).

Będziesz mieć też dostęp do strefy Wellness. Możesz korzystać z sauny ziołowej, suchej, caldarium (rodzaj sauny parowej), jacuzzi i krytego basenu. Kupon obejmuje również parking hotelowy (zewnętrzny, monitorowany) oraz opłatę klimatyczną uzdrowiskową.

W Baltic Plaza MediSPA & Fit 4* znajduje się 78 apartamentów, wszystkie są przestronne i komfortowe. Mają co najmniej 50 m2, a każdy posiada osobną sypialnię, aneks kuchenny, sejf oraz własny, niezależny taras.

Świeże, morskie powietrze, odpowiednio dobrane treningi z instruktorem mediSPA oraz bogata w witaminy kuchnia restauracji Laterna sprawi, że wrócisz do codziennych zajęć i obowiązków pełen uśmiechu, pomysłów i motywacji do działania! Przekonaj się o tym z kuponem MyDeal!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Baltic Plaza MediSPA & Fit 4* ul. Plażowa 1 Kołobrzeg Tel.: 94 713 56 00, 94 713 56 01

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj