Oferta online

284 zł

Wartość: 568 zł

Cena: 284 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

BIESZCZADY: 284 zł zamiast 568 zł (-50%) za bon na 3 dniowy pobyt (2 noclegi) dla 2 osób w Gościńcu DĘBOWA GAZDÓWKA w Bieszczadach z wieloma atrakcjami malowniczego miejsca. Ognisko i pieczenie kiełbasy, sauna a na przywitanie grzaniec i opiekany oscypek. Dodatkowo rabaty na wyciągi narciarskie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Duża i mała pętla bieszczadzka to niezapomniane widoki o każdej porze roku. Lato to czas dla grzybiarzy, wędkarzy (21 km od Zalewu Solińskiego i Sanu), piechurów, rowerzystów, motocyklistów, lotniarzy i wszystkich którzy kochają naturę, spokój i ciszę. Liczne trasy rowerowe, staw rybny, położone nieopodal stadniny koni, możliwość przejażdżek jeepami, loty szybowcowe to atrakcje z których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie
  • Gościniec „Dębowa Gazdówka” położony jest 5 km od Ustrzyk Dolnych w miejscowości Łodyna. Bezpośrednie sąsiedztwo (800 m) największej stacji narciarskiej w Bieszczadach - Laworty to niewątpliwie największy atut. Zimą wieczory przy kominku, kuligi, ogniska, a po całodziennym szusowaniu odpoczynek w saunie są dodatkowymi atutami. „Dębowa Gazdówka” jest położona niecałe 8 km od granicy państwa- Krościenka. Stąd już godzina jazdy i można zwiedzać Lwów. Proponujemy Państwu również wycieczki z wykwalifikowanymi przewodnikami do Zbaraża i Kamienia Podolskiego lub nieco bliżej na Połoniny.
  • Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 50 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3-osobowych, apartamentach (do 6-ciu osób), oraz studio (3 pokoje + łazienka) 7 osobowe. Każdy z nich posiada łazienkę, TV, internet WiFi. Dzieci zapraszamy do pokoju zabaw , a latem na plac zabaw. Zadaszona wiata na grill, miejsce na ognisko, sauna, balia, salka kominkowa , sale regionalne. Unas każdy znajdzie coś dla siebie!

Warunki

  • Dla osób chcących przedłużyć pobyt, dodatkowy 25% rabat na pokoje
  • Rezerwacja telefoniczna terminów pod numeremi: (13) 461-30-81 lub 691-631-634
  • Bony nie łączą się ze sobą
  • Bon można realizować do 28 kwietnia (z wyłączeniem okresu świątecznego) po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji
  • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 3 dniowym wyprzedzeniem, bon uznaje się za zrealizowany. Gościniec „Dębowa Gazdówka” www.debowagazdowka.pl 38-700 Ustrzyki Dolne Łodyna 43 tel. (13) 461-30-81 tel. 691-631-634 fax. (13) 461-30-81 email: debowagazdowka@wp.pl
  • Oferta obejmuje: ■ 3 dniowy pobyt dla 2 osób (2 noclegi), ■ 2 śniadania w formie szwedzkiego stołu, ■ na przywitanie grzaniec i opiekany oscypek, ■ jednorazowy pobyt w saunie, ■ ognisko i pieczenie kiełbasy, ■ wypożyczenie kijków nordic walking, ■ 10% zniżki na obiady i ofertę restauracji, ■ 10% zniżki na wypożyczenie rowerów, ■ w miarę funkcjonowania pobliskich stacji narciarskich Laworta i Gromadzyń 10% zniżki na ceny karnetów. Sprawdź warunki na stokach w pobliżu Dębowej Gazdówki TUTAJ! ■ internet WiFi, parking gratis ■ dzieci do lat 3-ch śpiące z rodzicami gratis

Opis szczegółowy

….. naszą propozycję kierujemy zarówno do tych z Państwa, którzy preferują aktywny wypoczynek , jak i do tych, którzy chcą spędzić czas w ciszy i spokoju………..

….. Liczne trasy rowerowe i spacerowe, nordic walking, znajdująca się w pobliżu stadnina koni, las, grzyby, woda, Zalew Soliński, to propozycje na miesiące letnie i jesienne. Wieczory to czas na grilla, ognisko lub chwile przy kominku. Zapraszamy tez do sauny i do balii. Bieszczadzkie Połoniny, Zalew Soliński, 20 km, to miejsca gdzie przyjemnie spędzicie Państwo czas. Nasz Gościniec to doskonała baza wypadowa na wycieczki do Lwowa, Kamienia Podolskiego, na baseny termalne do Miszkolca i Sarospatak, spływ kajakowy na Słowację, wieczór bojkowski na Ukrainie. Wycieczki te organizują miejscowe biura podróży. Polecam! Na życzenie Państwa możemy zorganizować wyprawę wozami do lasu, tam ognisko, a dla Gości lubiących zastrzyk adrenaliny: sumo, zorbing, zajęcia linowe, paintball, turniej strzelecki, ściankę wspinaczkową, quady, jeepy.Przy znajdującej się 1 km od naszego Ośrodka Stacji Narciarskiej Laworta znajdują się rowerowe trasy DH i FR. To propozycja dla uprawiających ekstremalne kolarstwo górskie. Często gościmy też paralotniarzy, którzy korzystają z kolejki krzesełkowej na Laworcie. Po dniu pełnym wrażeń można też skorzystać z kompleksu basenów w Ustrzykach Dolnych / odl. 8 km /. Odkryta i kryta pływalnia wraz z zapleczem rekreacyjnym to miejsce które warto odwiedzić.

….. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw i pokój zabaw…..

…. Zima to narty. Największa w Bieszczadach Stacja Narciarska Laworta / odl.1 km/, i Stacja Narciarska Gromadzyń / odl.8 km/ proponują narciarzom pełen zakres usług / sztucznie śnieżone i oświetlone trasy, wypożyczalnie sprzętu, szkółki narciarskie, gastronomia /. Kuligi, wieczory przy kominku i polecana zimą gorąca balia to dodatkowe atrakcje.

…. Organizujemy też różnego rodzaju spotkania rocznicowe, wesela, komunie, spotkania integracyjne, szkoleniowe i eventy. Dysponujemy kameralną jadalnią / 20 osób/ i dwiema salami regionalnymi / do 120 osób /.Wieczorne biesiady i „posiady” to chwile które na pewno pozostaną w Waszej pamięci.

……….a gdy przyjdzie czas Swiąteczny zachęcamy do spędzenia z nami tych pięknych dni w kameralnej , tradycyjnej i domowej atmosferze…………………….

miło nam będzie gościć Państwa

zapraszamy


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gościniec „Dębowa Gazdówka” 38-700 Ustrzyki Dolne Łodyna 43 tel. (13) 461-30-81 tel. 691-631-634 fax. (13) 461-30-81 email:

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj