Oferta online

500 zł

Wartość: 1000 zł

Cena: 500 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

500 zł zamiast 1000 zł za roczną profesjonalną promocję obiektu turystycznego! Wypromuj swoją firmę razem z nami!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Otrzymasz profesjonalną promocję, co zwielokrotni Twoje dotychczasowe zyski!
  • Oferta limitowana – super cena - tylko 10 voucherów.
  • 1 firma może zakupić dowolną ilość kuponów rabatowych.
  • Kupon rabatowy obejmuje roczną promocję.
  • Oferta zawiera przygotowanie profesjonalnej promocji obiektu turystycznego (noclegowego, gastronomicznego, atrakcji turystycznej).

Warunki

  • Po zakupieniu Kuponu rabatowego, w celu jego zrealizowania należy podpisać umowę – zamówienie wycieczki sponsorowanej.
  • Oferta ważna od 08.03.2012 r. do 09.06.2012 r.
  • Pytania w sprawie oferty prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@nextur.pl.
  • Kupon rabatowy ważny od 08.03.2012 r. do 09.09.2012 r.

Opis szczegółowy

Nextur.pl to pierwszy w Polsce serwis umożliwiający szybkie stworzenie kompleksowego planu wycieczki bez dodatkowych kosztów pośredników.DLACZEGO WARTO KUPIĆ WYCIECZKĘ SPONSOROWANĄ W NEXTUR.PL ?Nasze wycieczki sponsorowane to nowa jakość promocji. Oferujemy nieinwazyjną reklamę Twojego obiektu w ramach wycieczki polecanej przez Nextur.pl. Włącz Twój obiekt do programu naszej wycieczki, ponieważ…W  RAMACH  OFERTY OTRZYMASZ:Ułożenie programu wycieczki sponsorowanej;Roczną promocję wycieczki sponsorowanej:umieszczenie wycieczki w POLECANYCH  WYCIECZKACH na głównej stronie Nextur.pl;zamieszczenie artykułu sponsorowanego w AKTUALNOŚCIACH serwisów Nextur.pl i Ideatur.pl;prezentację wycieczki na fanpages portali Nextur.pl i Ideatur.pl;promocję wycieczki poprzez umieszczenie w e-gazetce (mailing) „Szkoła XXI wieku”,  skierowanej do dyrektorów ponad 1000 szkół w Polsce.NIE  POBIERAMY  ŻADNYCH  DODATKOWYCH  OPŁAT  ANI  PROWIZJI  ZA  REZERWACJE !O Nextur.pl piszą najpopularniejsze serwisy internetowe m.in. Interia.pl, Gazeta.pl. JESTEŚMY  NA  PIERWSZEJ  STRONIE  W  WYNIKACH  WYSZUKIWANIA  GOOGLE.PL m.in. na frazy: wycieczki weekendowe, wycieczka krajoznawcza, wycieczka weekendowa, wyjazdy weekendowe, wyjazdy szkolne.Dzięki promocji w Nextur.pl przyjadą do Ciebie grupy wycieczkowe z całej Polski! Stawiamy na grupy zorganizowane. Naszą główną grupą docelową są uczniowie i nauczyciele. Do modułu rezerwacji Nextur.pl ma dostęp 120 szkół korzystających z e–dziennika naszego partnera – Wirtualnej Szkoły (eszkola24.pl).NASZE  WYCIECZKI  POLECAJĄ  DZIENNIKARZE  NATIONAL  GEOGRAPHIC  TRAVELER ! Przeczytaj tutaj:„Polski kociołek kresowy” (10/2011)„Jak zostać królem” (11/2011)„Pieczyste z nietoperza” (12/11 i 01/12)„Kaszuby we mgle" (03/2012)80% Polaków spędza wakacje w kraju, 60% z  nich korzysta z rezerwacji internetowych lub z rezerwacji zrobionych na podstawie informacji znalezionych w Internecie.DAJ IM SIĘ ZNALEŹĆ W NEXTUR.PL !Więcej informacji o nas znajdziesz tutaj!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Stępińska 22/30 00-739 Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj