Oferta online

1999 zł

Wartość: 7000 zł

Cena: 1999 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Kuponik4You

1999 zł zamiast 7000 zł za profesjonalne Szkolenie motywacyjne dla przedstawicieli handlowych (sprzedaż, negocjacje, automotywacja) przez firmę z 10-cio letnim doświadczeniem PC Polska.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Wszystkie materiały szkoleniowe wliczone w cenę kuponu
 • Szkolenie przeprowadzane w miłej atmosferze, ale szczególną uwagę zwraca się na osiągnięcie najlepszego efektu szkolenia
 • Dojazd do firmy wliczony w cenę kuponu
 • MOŻLIWOŚĆ WYDRUKOWANIA KUPONU NA PREZENT (NA KUPONIE UPOMINKOWYM WYDRUKOWANA BĘDZIE JEDYNIE CENA PRZED RABATEM)
 • Dodatkowe 30% rabatu na wszystkie usługi Firmy Precision Consulting Polska

Warunki

 • Kupon należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od momentu jego zakupu
 • Oferta nie łączy się z innymi promocjami Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna (numer telefonu podany na kuponie po zakupie kuponu)Rezerwując wizytę należy podać unikalny numer kuponu oraz KOD PIN DEZAKTYWACJI widoczny na kuponie Podczas realizacji szkolenia należy okazać osobie szkolącej wydrukowany kupon
 • Jeden kupon upoważnia do zakupu Szkolenia motywacyjnego dla przedstawicieli handlowych (sprzedaż, negocjacje, automotywacja)
 • Jeden klient może kupić dowolną ilość kuponów
 • Dodatkowy 30-sto procentowy rabat na wszystkie usługi firmy
 • Podczas składania jednego zamówienia klient może wykorzystać dowolną ilość kuponów

Opis szczegółowy

Szkolenie motywacyjne dla przedstawicieli handlowych (sprzedaż, negocjacje, automotywacja) Cena podstawowa 7 000 zł za 2 dni szkolenia dla grupy do 15 osób Cena promocyjna 1999 zł Precision Consulting Polska Jest prężnie rozwijającą się firmą z Trójmiasta. Świadczy usługi w dziedzinie szkoleń dla firm, tworzenia wizerunku ludzi i firm oraz rekrutacji wykwalifikowanej kadry. 10 letnie doświadczenie w czołowych światowych firmach branży farmaceutycznej, alkoholowej oraz budowlanej pozwala nam świeżo spojrzeć na świat przedstawicieli, negocjacji, sprzedaży oraz zdobywania rynku. Ponadto nasze doświadczenie opiera się na ścisłej współpracy z firmą z USA Precision Installation z Fort Lauderdale na Florydzie. Misją firmy jest przede wszystkim efektywne zarządzanie informacją. Nasze usługi nastawione są na rezultaty w osiąganiu celów. Dostosowujemy je do aktualnej sytuacji klienta i jego bieżących potrzeb. Dla wszystkich klientów podchodzimy długoterminowo, dlatego relacje, które budujemy oparte są na wzajemnym zaufaniu. Sukces klienta jest przecież naszym sukcesem! Do każdego klienta oraz realizowanego przez nas projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Poświęcamy wiele uwagi na poznanie celów oraz motywacji klienta, szukając rozwiązań najlepiej dostosowanych do jego konkretnych potrzeb. PC Polska kieruje się wyłącznie dobrem swoich klientów. Zależy nam na sukcesie współpracujących z nami przedsiębiorstw, ich właścicieli i pracowników oraz osób, które są w trakcie szukania pracy.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

PC Polska Arkadiusz Hirsz ul. Lubczykowa 12b/19 81-589 Gdynia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj