Oferta online

399 zł

Wartość: 920 zł

Cena: 399 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

399.00 zł zamiast 920.00 zł: Wiosenny wypoczynek w Chałupach: 3 dni dla 2 osób w Hotelu 77*** z wyżywieniem i Spa. 50 metrów od plaży!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 2 noclegi w pokoju 2-osobowym z widokiem na Zatokę Pucką lub las sosnowy w Hotelu 77***
  • W cenie kuponu: 2 śniadania, 1 obiadokolacja, serwis kawowy, miejsce parkingowe, dostęp do strefy Spa (jacuzzi, sauna sucha i parowa, balia wodna) i bezprzewodowego internetu
  • Możliwość wypożyczenia kijów do Nordic Walking i dodatkowe rabaty dla użytkowników MyDeal

Opis szczegółowy

Masz już pomysł, jak spędzić początek wiosny? Masz ochotę na relaks w komfortowym hotelu ze strefą Spa? A może chcesz zacząć uprawiać Nordic Walking? Przygotowaliśmy coś specjalnego! Proponujemy ci 3-dniowy wyjazd do Hotelu 77*** w Chałupach!

Z kuponem MyDeal za pobyt dla 2 osób zapłacisz 399 zł zamiast 920 zł. W tej cenie są 2 noclegi w komfortowo wyposażonym 2-osobowym pokoju (m. in. balkon, łazienka, klimatyzacja, lodówka, TV-sat, zestaw do parzenia gorących napoi), 2 śniadania, 1 obiadokolację, serwis kawowy, miejsce parkingowe oraz dostęp do Wi-Fi. Dodatkowo otrzymasz 10% rabatu na dodatkowe dania z karty menu i przedłużenie pobytu.

To jeszcze nie wszystko! Z kuponem MyDeal masz możliwość korzystania z hotelowej strefy Spa! Znajdziesz w niej jacuzzi, saunę suchą i parową oraz balie wodną. Będziesz mógł również wypożyczyć kijki do Nordic Walking i skorzystać ze „słonecznej łączki” w promocyjnej cenie!

Elegancki Hotel 77*** położony jest w wymarzonej lokalizacji, zaledwie 50 metrów od szerokiej plaży! Czyste powietrze, zapach sosnowych lasów, wspaniały widok na Zatokę Pucką oraz najlepsze warunki do uprawiania sportów wodnych i bliskość tras rowerowych – to tylko kilka rzeczy dzięki którym, nie będziesz chciał wyjeżdżać z Chałup!

Wybierz dogodny dla siebie termin, zamów kupon MyDeal i zabierz swoją drugą połówkę nad morze do Hotelu 77***! Nie zwlekaj z kliknięciem „Kup teraz” - liczba kuponów jest ograniczona.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel 77 ul. Kaperska 77 Chałupy Tel.: 58 57 22 777

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj