Oferta online

10,0 zł

Wartość: 65 zł

Cena: 10,0 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Zakuponik

Jedyne 9,99 zł zamiast 65 zł za Kurs Inteligentne gry i zabawy dla dzieci!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Kupon jest ważny przez 3 miesiące od 15 marca do 15 czerwca 2012r.
  • W ciągu trwania kursu nauczysz się w jaki sposób na co dzień stymulować edukacyjne kompetencje dziecka poprzez zabawę i wspólne spędzanie czasu.
  • Kurs jest złożony z trzech modułów wyodrębnionych ze względu na wiek dziecka i jako całość został stworzony do samodzielnego użytkowania.
  • Wymagana rezerwacja poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie: madryskarbek.pl. Należy wypełnić dane formularza, w polu kod wpisać kod zabezpieczający. Następnie w polu pytanie wpisać formułę: Zakuponik.
  • Oferta nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi na stronie.
  • Kupony można sumować.
  • 1 osoba może nabyć nieograniczona ilość kuponów.
  • Kupon do wykorzystania przez 1 os.

Opis szczegółowy

Twoje Dziecko to pokocha - 9,99 zł zamiast 65 zł za Kurs Inteligentne gry i zabawy dla dzieci!Jesteśmy zespołem młodych i dynamicznych ludzi, którzy w swojej pracy kierują się jakością wykonywanych usług, innowacyjnością i dobrem kursanta. W naszej pracy korzystamy z wiedzy i doświadczenia specjalistów różnych dziedzin, m.in. psychologii i pedagogiki. Prezentujemy Państwu sprawdzony kurs, który ma na celu zintensyfikować rozwój każdego malucha. Jesteśmy przekonani o tym, że najwcześniejszy okres w życiu człowieka jest niezwykle istotny dla jego dalszego zrównoważonego rozwoju, świadomi tego dysponując fachową wiedzą stworzyliśmy niniejszy kurs. Naszym pragnieniem było pogłębienie więzi między rodzicami a dziećmi poprzez inteligentne gry i zabawy.W ciągu trwania kursu nauczysz się w jaki sposób na co dzień stymulować edukacyjne kompetencje dziecka poprzez zabawę i wspólne spędzanie czasu dzięki naszym doświadczonym trenerom stworzyliśmy kurs pozwalający przyśpieszyć pozyskiwanie i przyswajanie informacji. Dzięki niemu zintensyfikujesz proces pozyskiwania informacji oraz ich zapamiętywania. Jesteśmy o tym przekonani, że po jego zakończeniu stwierdzisz, że było warto! Rodzicom życzymy wytrwałości i spektakularnych efektów, dzieciom zaś niespożytej ciekawości świata oraz wiele radości płynącej z czasu spędzonego z rodzicami! Kliknij na: madryskarbek.pl, aby zobaczyć więcej.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Barska 29 Nowy Sącz 33-300

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj