Oferta online

69 zł

Wartość: 500 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Kupuj Taniej

Kupon zniżkowy wartości 500zł na ekskluzywne zegarki Adrien Winhter z serii Invictus

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • kupon ma wartość 500zł, kupując go za 69zł można zaoszczędzić aż 431zł,
  • ilość dostępnych zegarków jest limitowana, każdy z modeli w promocyjnej cenie dostępny jest w ilości jedynie 10 sztuk,
  • DARMOWA przesyłka kurierem DHL w 24h.
  • jeden kupon można wykorzystać na zakup jednego zegarka,
  • promocja tyczy się wyłącznie zegarków marki Adrien Winther,
  • kupony można wykorzystać w sklepie internetowym estimio.pl
  • gwarancja podpisana przez sklep estimio.pl,

Warunki

  • Doskonałe wzornictwo oraz gwarancja precyzyjności i trwałości zapewnią zazdrość w oczach Twoich bliskich. Na tak ekskluzywną biżuterię mogą sobie pozwolić nieliczni.. Tak było do dzisiaj ponieważ u nas możesz nabyć kupon rabatowy, który pozwoli Ci zaoszczędzić aż 431zł.

Opis szczegółowy

O tym jak ekskluzywną marką jest Adrien Winther świadczy choćby fakt, że w ciągu roku wypuszczany jest zaledwie jeden model zegarka. Produkty te charakteryzuje bezkompromisowość, artystyczne wzornictwo i klasyczny styl. Jest to przepiękna biżuteria, który doda szyku każdej kreacji jak i zarazem piękna i  niezawodny zegarek, który codziennie będzie zdobił Twój nadgarstek.W tak niskiej cenie dostępnych jest zaledwie po 10 sztuk z każdego prezentowanego modelu. Już teraz możesz być jedną z niewielu osób w Polsce, których nadgarstek zdobi to arcydzieło zegarmistrzostwa.W przesyłce znajdziesz:w 100% oryginalny i  nowy zegarek firmy Adrien Winther z gwarancją (koperta ze stali nierdzewnej, czarny skórzany pasek, czarny cyferblat z logo AW)certyfikat z hologramem AW, instrukcja obsługi.polska gwarancja podpisana przez sklep estimio.pldrewniane pudełko AW.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Graniczna 39/6, 05-500 Nowa Iwiczna

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj