Oferta online

1012 zł

Wartość: 1250 zł

Cena: 1012 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

1012 zł zamiast 1250 zł za dwudniowe szkolenie "Pozafinansowe motywowanie zespołu i komunikacja strategiczna"! Wykorzystuj potencjał pozytywnych emocji w pracy!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Szkolenie odbedzie się w Hotelu Logos w Krakowie, w dniach: 23.04 - 24.04.2012 r.
  • 1 firma może zakupić dowolną liczbę voucherów.
  • Oferta dotyczy dwudniowego szkolenia o tematyce "Pozafinansowe motywowanie zespołu i komunikacja strategiczna"
  • Oferta limitowana - 15 voucherów.

Warunki

  • Po zakupie proszę o kontakt: tel. 12 656 16 52 lub 694 227 016 mail: szkolenia@akasha.com.pl w celu rezerwacji miejsca.
  • Voucher ważny od 02.03.2012 r. do 16.04.2012 r.
  • W przypadku nieodwołania rezerwacji na minimum 3 dni przed kursem voucher przepada.
  • Oferta ważna od 02.03.2012 r. do 05.04.2012 r.

Opis szczegółowy

Rola motywacji pozafinansowej dopiero zaczyna nabierać wagi, ale większość zagadnień jest jeszcze nieznana wielu przedsiębiorcom.  Badania wykazały, że osoby ankietowane zaznaczają najpierw poczucie bezpieczeństwa i jasne per­spektywy na przyszłość, potem atmosferę w pracy, docenianie osobowości, a dopiero na trzecim lub czwartym miejscu wymieniają wynagrodzenie finan­sowe!Każdy manager lub szef firmy zadaje sobie pytanie, dlaczego SAME nagrody finansowe działają na krótką metę i długofalowo najczęściej nie przynoszą spodziewanego rezultatu, a co więcej znacznie obniżają rentowność działania Firmy i morale zespołu. Czasem nawet działają demotywująco i budują roszczeniową postawę.Cena szkolenia zawiera:Prowadzenie warsztatów przez 2 dniRozbudowane materiały szkoleniowe,Ćwiczenia praktyczne,Certyfikat ukończenia szkolenia,2 obiady,Przerwy kawowe,Konsultacje telefoniczne po szkoleniu.Program dwudniowego szkolenia obejmuje m.in. następujące zagadnienia:Co jest ważniejsze od wysokości zarobków?Plan firmy i wyznaczanie celów dla poszczególnych osób.Jak stworzyć i przedstawiać cele i misję Firmy, aby były realne, ale ambitne (SMART),dawały poczucie bezpieczeństwa, a przy tym motywowały do wysiłku.Jak formułować Cele Zespołowe i klarowne kryteria oceny ich realizacji. Co może dać zdrowa konkurencja między zespołami.24 sposoby motywacji pozafinansowej.Komunikacja z akcentem na rozwiązywanie konfliktów.Współpraca w zespole, komunikacja strategiczna, komunikacja w sytuacjach trudnych.Trudne rozmowy z pracownikiem (nagradzanie, zwalnianie, ocenianie, dyscyplinowanie).Strategia delegowania zadań i sposoby kontroli ich realizacji.Krótki trening asertywności i antystresowy (autorska metoda).Budowanie zrozumienia i współpracy zamiast wywierania presji. Szkolenie dedykujemy osobom, które chcą poprawić jakość komunikacji i współpracy oraz tworzyć atmosferę otwartości i zaufania, w której łatwiej się pracuje.  Celem szkolenia jest nabycie umiejętności pozwalających na lepszą współpracę i podwyższenie jakości komunikacji, zwłaszcza w  pracy zespołowej.Na szkoleniu zdobędziesz umiejętności: Precyzyjnego formułowania próśb bez form nacisku,Radzenia sobie z krytyką,Wyrażania uznania i pochwały,Tworzenia odpowiedniej atmosfery w pracy i w domu,Osiągania porozumienia bez przemocy, manipulacji i obrażania współrozmówcy.Pamętaj, że inwestując w siebie, inwestujesz także w swoją firmę. To się po prostu opłaca!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hetmańska 14 30-528 Kraków

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj