Oferta online

150 zł

Wartość: 178 zł

Cena: 150 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

150 zł zamiast 178 zł za sporządzenie kosztorysu budowlanego, wskaźnikowego na potrzeby uzyskania kredytu hipotecznego! Sprawdź naszą skuteczność!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Oferta limitowana - 5 voucherów.
  • 1 firma może zakupić max. 1 voucher.
  • Wysłanie gotowego kosztorysu nastąpi drogą e-mail.
  • Dostarczenie dokumentacji projektowej w formatach pdf. lub dwg. proszę kierować na adres: budmax.mbialasik@gmail.com
  • Sporządzenie kosztorysu wskaźnikowego na potrzeby uzyskania kredytu w banku na podstawie przesłanej dokumentacji. Mile widziana wersja autocad.

Warunki

  • Voucher ważny od 01.03.2012 r. do 30.06.2012 r.
  • Po zakupie vouchera proszę o kontakt: budmax.mbialasik@gmail.com oraz 516 298 754 w celu rezerwacji terminu wykonania usługi.
  • Oferta ważna od 01.03.2012 r. do 01.06.2012 r.

Opis szczegółowy

Starając się o kredyt hipoteczny potrzebujesz kosztorysu budowlanego. Jest to dosyć kosztowny wymóg, którzy trzeba spełnić. Firma BUDMAX wyciąga do Ciebie pomocną dłoń! Już za 150 zł otrzymasz w pełni przygotowany pod każdym względem kosztorys budowlany. Tego typu dokument dotyczy domów jednorodzinnych do 150m2. Możesz go wykorzystać do określenia ceny wykonania konkretnego zadania:Przez Inwestora: w celu określenia możliwości i opłacalności realizacji zadania, kontroli złożonych ofert, uzyskania kredytu, prowadzenia i kontroli rozliczeń finansowych,Przez wykonawcę: w celu złożenia oferty inwestorowi, prowadzenia rozliczeń w takcie realizacji i inne,Prowadzenia rozliczeń między zleceniodawcą, a zleceniobiorcą, a także pomiędzy wykonawcą a podwykonawcami,Rozstrzygania sporów,Oraz w celach dowodowych.Kosztorys budowlany jest przygotowywany przez profesjonalistów, którzy dostosują go do Twoich wymagań. Tym samym będziesz mógł wkrótce cieszyć się nową siedzibą swojej firmy!Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Strumykowa 1/15 64-500 Szamotuły

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.