Oferta online

25 zł

Wartość: 50 zł

Cena: 25 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

25.00 zł zamiast 50.00 zł za 25 zł zamiast 50 zł: Kupon na dania kuchni Japońskiej w Restauracji Izzy Sushi na warszawskim Ursynowie

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Niedziela - Czwartek: 12:00 - 21:00Piątek - Sobota: 12:00 - 23:00

Warunki

  • Oferta obejmuję bon o wartości 50 zł na całe menu. Opakowanie na wynos wymaga dopłaty, uiszczanej w lokalu, w wysokości 5 zł.Dostawa możliwa na terenie Ursynowa, Wilanowa, Sadyby i do Konstancina za dodatkową opłatą 15 zł. Termin ważności kuponu: 01.05.2012 r.

Opis szczegółowy

Pewnego dnia spotkałamnie grupa zagranicznychstudentów, pytając, gdzie moglibyzjeść dobre sushi, bo chcieliby się poczuć jak w domu. Jak mogłemnie pomóc wycieczce z Ostrowca?Wyciągnąłem mój rabatofon i proszę: kupon na sushi o wartośći50 złna przepysznedania kuchniJapońskiej w restauracji Izzy Sushi. Rabat zawsze sie przyda. Opis miejsca: Izzy Sushi – młoda,ciągle rozwijająca się restauracja sushi, która za swój celobrała „zmianę kultury jedzenia sushi w Polsce”, a takżepokazanie, że sushi nie musi być drogie. Poza zwykłą restauracjaprowadzony jest również sklepik. Interesuje was catering w styluorientalnym? Izzy Sushi może wam go zapewnić, co więcej – wrozsądnej cenie. Ryba jest dobra na wszystko!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Pod Lipą 1 02-798

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj