Oferta online

200 zł

Wartość: 500 zł

Cena: 200 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

200 zł zamiast 500 zł za projekt druków akcydensowych dla Twojej firmy! Pokaż swoje przedsiębiorstwo od najlepszej strony!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Oferta dotyczy projektu wizytówek, papieru firmowego oraz koperty DL.
  • 1 firma może dokonać zakupu 1 vouchera.
  • W celu realizacji kuponu i uzgodnienia terminów należ skontaktować się mailowo: maciek@loopy-design.pl lub telefonicznie 602 494 330
  • Oferta limitowana - 5 voucherów.

Warunki

  • W przypadku niewykorzystania vouchera do 30.06.2012 r. traci on ważność.
  • Po zakupie vouchera proszę o kontakt: maciek@loopy-design.pl
  • Oferta ważna od 13.04.2012 r. do 27.04.2012 r.
  • Voucher ważny od 13.04.2012 r. do 30.06.2012 r.

Opis szczegółowy

Współczesny biznesmen potrzebuje wielu gadżetów, dzięki którym skutecznie wypromuje siebie i swoje przedsiębiorstwo. Promocja firmy toczy się praktycznie w każdym momencie: przy wymianie wizytówek, czy wysyłaniu dokumentów. Gdy na tych gadżetach widnieje  nasze logo - na pewno zostaniemy na dłużej zapamiętani. Dlatego warto zainwestować w małe, ale istotne szczegóły.Nasza oferta zawiera:wizytówkipapier firmowy,koperta DLJeśli zależy Ci na wizerunku swojej firmy zacznij od podstaw. Dobrze zaprojektowana niestandardowa, ciekawa wizytówka czy papier firmowy sprawią że Twoja oferta będzie wyglądała profesjonalnie i rzetelnie.Praca nad projektem przebiega w następujący sposób: Brief - zapoznaje się z działalnością firmy,Na podstawie udzielonych odpowiedzi przedstawiam 3 różne koncepcje wyżej wymienionych materiałów. Nanoszenie ewentualne poprawek i sugestii (brak jakichkolwiek limitów ilości zmian w projekcie!)Po akceptacji projektu przez klienta przekazuję mu pliki produkcyjne, lub na życzenie  nadzoruję produkcję materiałów (druk typograficzny, sitodruk, druk cyfrowy, offset, wybieram odpowiedni papier lub inny materiał, wykończenie i efekty specjalne np. farby metaliczne, hot stamping, nietypowe kształty itd.) Przykładowe realizacje:Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia strony www.loopy-design.pl, gdzie można zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Kaznowskiego 11a 21 25-636 Kielce

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj