Oferta online

30 zł

Wartość: 60 zł

Cena: 30 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

OKULARY AJURWEDYJSKIE (zwane również bezsoczewkowymi, multiprzesłonowymi) DO KOREKCJI WZROKU!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Idealny pomysł na prezent !Okulary ajurwedyjskie nie pomniejszają ani nie powiększają widzianego obrazu.Korygują  wady widzenia.Zakładamy do czytania, pisania, oglądania telewizji i do pracy na komputerze.Możemy je nosić również prostych prac domowych.Złap okazję już dzisiaj!Nie czekaj!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Okulary AJURWEDYJSKIE do korekcji wzroku.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy: - Zakupiony kupon Infobuzer należy przesłać na adres e-mail podany na kuponie w zakladce adres firmy w treści e-mail - należy napisać:imię i nazwisko,  dane adresowe do wysyłkioraz numer telefonu kontaktowego.W tytule e-maila wpisać:kod kuponu Infobuzer.plWysyłka gratis listem poleconym lub dopłata 15zł i wysyłka kurierem Kupon ważny 1 miesiąc od daty zakupu.­ Jedna osoba może kupić więcej niż 1 kupon

Opis szczegółowy

­   Okulary ajurwedyjskie (zwane również bezsoczewkowymi, multiprzesłonowymi) posiadają specjalny, ajurwedyjski wzór   stosowany z powodzeniem od tysięcy lat.   Działanie okularów: należy patrzeć środkiem oka, dokładnie na to co znajduje się na wprost oczu z wyłączeniem widzenia   peryferyjnego. Przez te okulary widzimy wyraźnie, gdyż promienie światła wchodzące do oka pod kątem prostym nie są w żaden   sposób załamywane i obraz na siatkówce jest zawsze wyraźny. Jest to trening dla całego systemu percepcji wzrokowej.   Podczas noszenia okularów uczymy się widzieć ostro uelastyczniając i wzmacniając mięśnie. Przy regularnym stosowaniu okularów   następuje poprawa wzroku, likwidacja zmęczenia i bólu oczu.   Ich stosowanie jest w 100% tradycyjnym, naturalnym i potwierdzonym naukowo sposobem na poprawę wielu wad wzroku.  Okulary poprawiają wyraźność obrazu przy każdej wadzie wzroku. Mogą być zastosowane zarówno w nadwzroczności jak i  krótkowzroczności.   Cechy produktu:     Okulary produkowane według tradycyjnej metody staroindyjskiej. Polecane gdy cierpisz na: starczowzroczność, krótkowzroczność,   dalekowzroczność, astygmatyzm, początkową fazę zaćmy, zez u dzieci.   Okulary ajurwedyjskie nie pomniejszają ani nie powiększają widzianego obrazu. Korygują jednak wady widzenia i dlatego   obraz postrzegamy  ostrzej. Ten efekt jest najważniejszy. Należy starać się go zapamiętać w trakcie ćwiczeń oczu.   Tuż po zdjęciu okularów jeszcze przez chwilę widzimy ostrzej. Tę chwilę przez ćwiczenia musimy wydłużyć.   Okulary należy nosić codziennie przez ok 6 tygodni - od 2-3 godz. dziennie - do czytania, pisania, oglądania telewizji, do   pracy na komputerze - do prostych prac domowych,   Kolor okularów: czarny.    

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 23 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj