Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

OKULARY AJURWEDYJSKIE (zwane również bezsoczewkowymi, multiprzesłonowymi) DO KOREKCJI WZROKU!

OKULARY AJURWEDYJSKIE (zwane również bezsoczewkowymi, multiprzesłonowymi) DO KOREKCJI WZROKU!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

30 zł

Wartość: 60 zł

Cena: 30 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

OKULARY AJURWEDYJSKIE (zwane również bezsoczewkowymi, multiprzesłonowymi) DO KOREKCJI WZROKU!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Idealny pomysł na prezent !Okulary ajurwedyjskie nie pomniejszają ani nie powiększają widzianego obrazu.Korygują  wady widzenia.Zakładamy do czytania, pisania, oglądania telewizji i do pracy na komputerze.Możemy je nosić również prostych prac domowych.Złap okazję już dzisiaj!Nie czekaj!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Okulary AJURWEDYJSKIE do korekcji wzroku.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy: - Zakupiony kupon Infobuzer należy przesłać na adres e-mail podany na kuponie w zakladce adres firmy w treści e-mail - należy napisać:imię i nazwisko,  dane adresowe do wysyłkioraz numer telefonu kontaktowego.W tytule e-maila wpisać:kod kuponu Infobuzer.plWysyłka gratis listem poleconym lub dopłata 15zł i wysyłka kurierem Kupon ważny 1 miesiąc od daty zakupu.­ Jedna osoba może kupić więcej niż 1 kupon

Opis szczegółowy

­   Okulary ajurwedyjskie (zwane również bezsoczewkowymi, multiprzesłonowymi) posiadają specjalny, ajurwedyjski wzór   stosowany z powodzeniem od tysięcy lat.   Działanie okularów: należy patrzeć środkiem oka, dokładnie na to co znajduje się na wprost oczu z wyłączeniem widzenia   peryferyjnego. Przez te okulary widzimy wyraźnie, gdyż promienie światła wchodzące do oka pod kątem prostym nie są w żaden   sposób załamywane i obraz na siatkówce jest zawsze wyraźny. Jest to trening dla całego systemu percepcji wzrokowej.   Podczas noszenia okularów uczymy się widzieć ostro uelastyczniając i wzmacniając mięśnie. Przy regularnym stosowaniu okularów   następuje poprawa wzroku, likwidacja zmęczenia i bólu oczu.   Ich stosowanie jest w 100% tradycyjnym, naturalnym i potwierdzonym naukowo sposobem na poprawę wielu wad wzroku.  Okulary poprawiają wyraźność obrazu przy każdej wadzie wzroku. Mogą być zastosowane zarówno w nadwzroczności jak i  krótkowzroczności.   Cechy produktu:     Okulary produkowane według tradycyjnej metody staroindyjskiej. Polecane gdy cierpisz na: starczowzroczność, krótkowzroczność,   dalekowzroczność, astygmatyzm, początkową fazę zaćmy, zez u dzieci.   Okulary ajurwedyjskie nie pomniejszają ani nie powiększają widzianego obrazu. Korygują jednak wady widzenia i dlatego   obraz postrzegamy  ostrzej. Ten efekt jest najważniejszy. Należy starać się go zapamiętać w trakcie ćwiczeń oczu.   Tuż po zdjęciu okularów jeszcze przez chwilę widzimy ostrzej. Tę chwilę przez ćwiczenia musimy wydłużyć.   Okulary należy nosić codziennie przez ok 6 tygodni - od 2-3 godz. dziennie - do czytania, pisania, oglądania telewizji, do   pracy na komputerze - do prostych prac domowych,   Kolor okularów: czarny.    


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj