Oferta online

21 zł

Wartość: 25 zł

Cena: 21 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

21 zł zamiast 25 zł za instalację wtyczki Google + na Twojej stronie internetowej. Poszerzaj kręgi i reklamuj swoją firmę!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Oferta dotyczy instalacji wtyczki Google + na Twojej stronie internetowej.
  • Przed zakupem vouchera nalezy skontaktować się z Exception i sprawdzić czy istnieje techniczna możliwość instalacji wtyczki.
  • W celu instalacji wtyczki należy udostępnić pliki strony na serwerze FTP.
  • Oferta nielimitowana.

Warunki

  • Oferta ważna od 23.02.2012 do 23.05.2012.
  • Kupon można wykorzystać do 30.06.2012. W przypadku braku realizacji - kupon przepada.
  • Po zakupie prosimy o kontakt: vouchery@exception.com.pl.

Opis szczegółowy

Skuteczna reklama w Internecie to dziś podstawa prowadzenia dochodowego biznesu. Bez profesjonalnie wykonanej strony internetowej żadna firma nie ma szans na duże zyski. Czemu? Większość klientów wyszukuje informacji o danym produkcie czy usłudze właśnie w Internecie. Nie pozwól, aby Twoja strona została przeoczona!Kampanię reklamową przeprowadzaną w Internecie najlepiej zacząć od podstawowych rzeczy. Jeśli masz już stronę www, zadbaj koniecznie o zainstalowanie na niej wszystkich wtyczek do portali społecznościowych, które pomogą Ci zdobyć zainteresowanie Twoich klientów. Naprawdę warto!W tej ofercie proponujemy Ci instalację wtyczki Google +. Dzięki temu ulepszeniu osoba, która wejdzie na Twoją stronę i stwierdzi, że jest ona warta uwagi, będzie mogła "dać Ci plusa". W ten sposób informacja o Twojej firmie pojawi się na jej profilu Google. Dotrze także do kręgów znajomych tej osoby.Zareklamuj swoją firmę w Internecie!CO zyskujesz dziekim plusom uzyskanym od swoich sympatyków i klientów ? o Twojej ofercie dowie się duża rzesza ludzi,poprawi się pozycja Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google,zyskasz zaufanie nowych klientów.Oferta dotyczy instalacji wtyczki Google+ na stronie internetowej a nie samego narzędzia, które jest bezpłatne.Wtyczka Google + to niewielka inwestycja, a tak wielkie korzyści!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Dąbrowskiego 191 60-594 Poznań

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj