Oferta online

507 zł

Wartość: 1782 zł

Cena: 507 zł

Oszczędzasz: 72%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Zacznij mówić ekspresowo dowolnym językiem w 10 dni! Do wyboru sześć kursów języka: angielski, angielski zaawansowany, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski - dowolnie wymienne w pakietach!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Dajemy Ci 100% gwarancji zadowolenia.Żaden inny kurs nie przyniesie Ci takich efektów jak kurs Metodą Emila Krebsa.Po kilkunastu dniach będziesz znał dowolny język, który wybierzesz, tak dobrze, jakbyś skończył roczny kurs językowy!

Warunki

  • ­Należy przesłać kupon Infobuzer.plzapisany w formacie PDF na adresmail podany w zakładce nakuponie: dane firmy, w tytulewpisując  kurs języka którychcemy zakupić.W treści podajemy imię, nazwisko orazadres e-mail kursanta.W odpowiedzi zostanie wysłany mailemlink do pobrania kursu.Ważność kuponu 1 miesiąc od daty zakupu.

Opis szczegółowy

   Super szybka nauka Metodą Emila Krebsa.     Dostarczamy Ci najlepsze narzędzie na świecie do nauki języków obcych, łączymy to z obsługą klienta na najwyższym poziomie. Kiedy   uczysz się przy pomocy naszej metody dzieje się istna magia.   Nagle, wyjazd za granicę na wakacje nie będzie stanowił bariery   językowej.     Metoda Emila Krebsa pozwoli Ci zacząć mówić komunikatywnie w języku obcym już w 10 dni! Zadziw swoimi umiejętnościami   znajomych, rodzinę a nawet obcokrajowców! Metoda Krebsa była doskonalona od ponad 40 lat. Każda lekcja była opracowywana   naukowo tak, aby materiał pozostał na stałe w Twojej głowie - już po jednym odsłuchaniu. Wystarczy, że  usiądziesz wygodnie i   zaczniesz słuchać.   Pozwól, aby kurs wykonał całą pracę za Ciebie. Wchłoniesz język, jak gąbka wodę! Bez książek, bez żmudnego powtarzania, bez   wysiłku!   Ewenement metody Krebsa polega na wykształcaniu w mózgu schematów, przez co w późniejszej rozmowie w innym języku   używamy ich automatycznie i naturalnie.   Nauka polega na totalnej imersji - zanurzeniu się w języku, otoczeniu się nim. Słuchanie i powtarzanie konkretnych zdań w   określonych odstępach czasu przynosi niebywałe efekty.   Krebs  wykorzystuje tricki pamięci krótkiej i dzięki interwałom pozwala zapamiętać szybko całe wyrażenia czy słowa.   Tak jak dziecko uczy się przy pomocy naturalnych mechanizmów -  automatycznych i nieświadomych, które   zaimplementowane do nauki dorosłych mogą dawać świetne rezultaty.   Do wyboru sześć kursów języka: angielski, angielski zaawansowany, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski -  dowolnie wymienne   w pakietach! 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 15 Gru 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj