Oferta online

29 zł

Wartość: 36 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

29 zł zamiast 36 zł za wdrożenie Statystyk Google Analytics do Twojej strony WWW. Planuj i zarabiaj świadomie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Oferta jest skierowana tylko do klientów końcowych, z wyłączeniem agencji reklamowych lub innych firm pozycjonujących strony WWW.
 • Przed zakupem vouchera należy skontaktować się z Exception w celu sprawdzenia, czy istnieje techniczna możliwość instalacji statystyk.
 • Kwota 29 zł jest ceną usługi, a nie narzędzia, które jest darmowe.
 • Aby móc skorzystać z oferty, musisz posiadać dostęp do plików strony na serwerze FTP.
 • 1 voucher = instalacja dla jednej domeny.
 • Oferta nie jest limitowana.

Warunki

 • Po zakupie vouchera należy skontaktować się mailowo: biuro@exception.com.pl, lub telefonicznie: (61) 843 24 42.
 • Exception zastrzega sobie prawo odmowy instalacji statystyk dla stron lub instytucji niezgodnych z polskim prawem.
 • Oferta ważna od 16.02.2012 do 16.05.2012.
 • Zlecenia będą realizowane według kolejności zgłoszeń.
 • Kupon można zrealizować od 16.02.2012 do 30.06.2012. Po tym terminie kupon przepada.
 • Exception zastrzega sobie prawo odmowy instalacji statystyk w przypadku braku możliwości technicznych (brak dostępu do kodu źródłowego strony, brak możliwości instalacji dodatkowych elementów ze względu na nieprzystosowanie stworzonej strony do tego typu zmian).

Opis szczegółowy

Inwestujesz w reklamę internetową, a nadal nie widzisz efektów? Zastanawiasz się co zrobić, aby Twoja strona była częściej odwiedzana? Interesują cię dane i fakty, a nie tylko zapewnienia o skuteczności kampanii? Jeśli tak, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Dowiedz się, ile osób odwiedza Twoją stronę, czym są najbardziej zainteresowane, jaki jest ich profil użytkownika… Skorzystaj z informacji, jakich dostarczy Ci Google Analytics.Google Analytics to narzędzie niezbędne do prowadzenia profesjonalnych kampanii internetowych. Generując statystyki pozwala na uzyskanie kluczowych informacji, które pomogą w promocji Twojej firmy. Dzięki raportom:dowiesz się ile osób odwiedza Twoją stronę oraz jakie wykonują czynności, uzyskasz dane dotyczące trafień, wyświetlań, witryn, będących najważniejszymi dla Twojej działalności,będziesz mógł precyzyjniej określać cele Twojej firmy, sprawniej planować jej rozwój oraz łatwiej przewidywać skutki kampanii, a co za tym idzie, rozsądnie planować budżet!Oferta dotyczy instalacji Statystyk Google Analytics. Skierowana jest do tych przedsiębiorców, którzy pragną w zracjonalizowany sposób korzystać z możliwości, jakie daje promocja firmy w Internecie.Aby skorzystać z oferty, należy najpierw skontaktować się ze specjalistami Agencji Interaktywnej Exception (dane kontaktowe znajdują się po prawej stronie treści oferty), którzy stwierdzą, czy istnieje możliwość instalacji Statystyk Google Analytics. Po zakupie vouchera należy podać dane dostępu do serwera FTP, na którym znajdują się pliki strony. Dzięki tym informacjom nastąpi instalacja i konfiguracja statystyk oraz przekazanie dostępów do monitoringu Twojej firmie.Zadbaj o swoje interesy. Planuj i zarabiaj świadomie!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Dąbrowskiego 191 60-594 Poznań

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj