Oferta online

499 zł

Wartość: 1000 zł

Cena: 499 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

499 zł zamiast 1000 zł za miesięczną reklamę banerową na portalu e-deweloperski.pl. Zacznij budować pozytywny wizerunek Twojej firmy!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Czas wyświetlania banera wynosi miesiąc.
  • Oferta skierowana jest do oferentów i klientów rynku pierwotnego.
  • Oferta dotyczy zamieszczenia reklamy banerowej (baner środkowy) na stronie głównej portalu dla deweloperów e-deweloperski.pl.
  • Oferta nielimitowana.

Warunki

  • Kupon ważny od 14.02.2012 do 31.07.2012. W przypadku niezrealizowania, kupon przepada.
  • Po dokonaniu zakupu prosimy o kontakt: biuro@e-deweloperski.pl oraz (61) 843 24 42.
  • Oferta ważna od 14.02.2012 do 14.05.2012.

Opis szczegółowy

Internet to świetne miejsce na reklamę. Każda dziedzina gospodarki właściwie posiada już portale, fora czy serwisy, na których firmy danej branży mogą zareklamować swoje produkty lub podjąć współpracę z liczącymi się dla nich kontrahentami. Nie znalazłeś jeszcze portalu dla deweloperów? Odłóż myszkę i wygodnie rozsiądź się w fotelu. Przedstawiamy Ci stworzony specjalnie dla Ciebie portal e-deweloperski.pl!E-deweloperski.pl to miejsce, gdzie znajdziesz interesujące Cię oferty i dokonasz najlepszych transakcji. Dlaczego my?Obsługujemy serwis ogłoszeń nieruchomości skierowany wyłącznie do oferentów i klinetów rynku pierwotnego.Udostępniamy możliwość sprawdzenia lokalizacji wybranych ofert, wraz z pobliskimi punktami użyteczności.Zarządzamy zaawanasowaną wyszukiwarką uwzględniającą potrzeby rynku pierwotnego.Oferujemy atrakcyjne formy promocji firm i ogłoszeń.Dysponujemy intuicyjną i prostą nawigacją zapewniającą precyzyjne wyszukiwanie ofert.Dzięki e-deweloperski.pl możesz zareklamować swoją Firmę w sieci. Reklama banerowa na naszym portalu to świetne dopełnienie Twojej kampanii promocyjnej. Skorzystaj z naszej oferty!Oferta dotyczy miesięcznej kampanii banerowej na portalu e-deweloperski.pl. Baner o wymiarach 345x135px zostanie umieszczony na głównej stronie serwisu. Może być statyczny lub falsh'owy. Pamiętaj! Baner reklamowy w serwisie tematycznym to najpopularnijesze narzędzie e-reklamy!Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

J. H. Dąbrowskiego 191 60-594 Poznań

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.