Oferta online

29 zł

Wartość: 299 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

29 zł zamiast 299 zł (-90%) za bon na 3-miesięczny intensywny e-learningowy kurs treningu umysłu, czyli kurs zapamiętywania informacji i koncentracji! Zaskocz wszystkich potencjałem swojego umysłu.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • W szczególności polecamy nasz kurs uczniom, studentom, nauczycielom i wykładowcom, a także biznesmenom i menadżerom.
  • Masz problem z przyswajaniem i zapamiętywaniem nowych informacji? „Ślęczysz” nad książkami długie godziny, a efektów „jak nie było, tak nie ma”? To znaczy, że trafiłeś pod właściwy adres!!! Nie sztuką jest przecież nadludzki wysiłek z miernym efektem, sztuką jest osiągnąć nawet najbardziej ambitne cele przy możliwie jak najmiejszym zużyciu własnych zasobów energii i czasu.
  • Niniejszy kurs przygotowaliśmy z myślą o osobach, które często zobligowane są w krótkim czasie do przyswojenia znacznej ilości wiedzy, a ze względu na duże przemęczenie i natłok obowiązków mają problemy z koncentracją.
  • Jesteśmy świadomi, że w dzisiejszym zabieganym świecie nie każdy ma czas na naukę w formie stacjonarnej. Zespół beautifulmind-kurs.eu wyszedł temu naprzeciw i dzięki nam uczysz się samodzielnie, kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Warunki

  • Bon jest ważny 2 miesiące od daty zakupu
  • Zapisów można dokonywać od dnia 13.02.2012
  • Po zapisaniu się na kurs (używając formularza zamieszczonego na stronie: www.beautifulmind-kurs.eu ) otrzymasz w ciągu 24 godzin mail z potwierdzeniem uczestnictwa i zostaniesz zapisany na szkolenie. Co tydzień w każdy poniedziałek otrzymasz materiały potrzebne do ćwiczeń i podnoszenia swoich umiejętności.
  • Jedna osoba może kupić dowolną ilość bonów SPM Media www.beautifulmind-kurs.eu
  • Szkolenie online przygotowane stricte pod Twoje potrzeby. Będziesz dostawał co poniedziałek materiały szkoleniowe (zagadnienia teoretyczne, ćwiczenia, testy) wraz z zaplanowanymi ćwiczeniami na poszczególne dni dzięki, którym Twoja wiedza, jak i Twoje umiejętności wskoczą na nowe tory!
  • Nasz kurs to perfekcyjnie i optymalnie zaplanowane 3 miesiące efektywnej nauki, które dają Ci możliwość rozwijania swoich umiejętności z dowolnie wybranego przez Ciebie miejsca.

Opis szczegółowy

GWARANCJA SUKCESU:

Osiągniesz naturalną łatwość w zapamiętywaniu i w operowaniu nabytą wiedzą

Zmaksymalizujesz trwałość Twojej pamięci - zapamiętasz nie tylko dużo więcej, szybciej, ale i na o wiele dłużej.

Zminimalizujesz lub nawet wyeliminujesz problemy z przypominaniem sobie potrzebnych informacji, zyskasz pewność swojej wiedzy.

Uzyskasz łatwość koncentracji. W dużo większym stopniu skorzystasz z zajęć czy to w szkole czy na studiach, w pracy natomiast staniesz się bardziej efektywny.

Nauczysz się sprawnego, precyzyjnego, plastycznego myślenia - dużo łatwiej rozwiążesz szkolne, zawodowe czy życiowe problemy.

Rozwiniesz wyobraźnię i zaczniesz jej używać dla zwiększenia swojej efektywności.

Osiągniesz pewność tego, co umiesz - nawet w stresie nic nie pokręcisz i nie zapomnisz.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj