Oferta online

159 zł

Wartość: 250 zł

Cena: 159 zł

Oszczędzasz: 36%

Oferta z: Polska InfoBuzer

ULOTKI! DRUK OFFSETOWY-DWUSTRONNY! PAPIER KREDA BŁYSK LUB MAT 135G! PEŁEN KOLOR 4/4(CMYK)! FORMAT a6 10tys=159zł zamiast 250zł!!!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Ulotka jest to nowoczesny i funkcjonalny nośnik reklamowy.Charakteryzuje się wysoką jakością druku (druk offsetowy dwustronny).Papier kreda błysk lub mat 135G, pełen kolor 4/4 (CMYK).Klient ma możliwość przygotowania swojego indywidualnego projektu.Dodatkową zaletą jest to że wysyłasz do nas projekt na @ i niczym więcej się nie przejmujesz, my przygotujemy wszystko za ciebie i wyślemy gotowy produkt.Nie potrzebujesz skomplikowanego kreatora, wszystko zrobimy za ciebie.Oferujemy przygotowanie indywidualnego projektu za 30zł.Szybka realizacja projektów.Gwarantowana satysfakcja klienta!

Warunki

  • ­ Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Wysłać projekt na biuro@aston-druk.pl oraz kupon.W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie złożonego zamówienia oraz dane do przelewu za przesyłkę.DOSTAWA: przesyłka kurierska na terenie Polski w cenie 29,90 zł.Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni robocze.

Opis szczegółowy

­Ulotka jest drukiem służącym celom propagandowym bądź informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania, o niewielkiej objętości., Przekazuje ona niezbędne informacje o działalności instytucji, firmy  lub zapowiada jakieś wydarzenie. Ulotki najczęściej informują o wydarzeniach kulturalnych , wydarzeniach politycznych, zawierają informacje turystyczne, bądź prospekty handlowe opisujące pojedynczy produkt lub ofertę firmy.Najczęstszym sposobem kolportażu ulotek jest ich wykładanie w miejscach publicznych, (poczekalniach, na klatkach schodowych), czy też rozdawanie na ulicach.   Gwarantujemy najwyższą jakość  druku ulotek (druk offsetowy dwustronny) na papierze kreda błysk lub mat 135G, pełen   kolor 4/4 (CMYK) w dobrej cenie.     Ulotki  - format a6 10tys=159zł zamiast 250zł.     

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 18 Paź 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj