Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Banery reklamowe to nowoczesny i funkcjonalny nośnik reklamowy. Teraz baner reklamowy za 52zł zamiast 99zł!!!

Banery reklamowe to nowoczesny i funkcjonalny nośnik reklamowy. Teraz baner reklamowy za 52zł zamiast 99zł!!!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

52 zł

Wartość: 99 zł

Cena: 52 zł

Oszczędzasz: 47%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Banery reklamowe to nowoczesny i funkcjonalny nośnik reklamowy. Teraz baner reklamowy za 52zł zamiast 99zł!!!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­ Banery reklamowe to nowoczesny i funkcjonalny nośnik reklamowy. Wszystkie banery pakujemy w rolki do 2,5m wysokości bez dodatkowych opłat!  Charakteryzuje się wysoką jakością druku i bardzo dużą wytrzymałością.  W cenie prosty projekt graficzny tzn. jednolite tło oraz napisy.Klient ma możliwość przygotowania swojego indywidualnego projektu.Dodatkową zaletą jest to że wysyłasz do nas projekt na @ i niczym więcej się nie przejmujesz, my przygotujemy wszystko za ciebie i wyślemy gotowy produkt.Nie potrzebujesz skomplkowanego kreatora, wszystko zrobimy za ciebie.Oferujemy przygotowanie indywidualnego projektu 20zł.Szybka realizacja projektów.Gwarantowana satysfakcja klienta!

Warunki

  • ­ Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Wysłać projekt na biuro@aston-druk.pl oraz kupon.W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie złożonego zamówienia oraz dane do przelewu za przesyłkę.DOSTAWA: przesyłka kurierska na terenie Polski w cenie 29,90 zł.Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni robocze.

Opis szczegółowy

­Banery reklamowe to nowoczesny i funkcjonalny nośnik reklamowy. Banery umożliwiają planowanie kampanii reklamowych stargetowanych geograficznie – reklama banerowa ma za zadanie trafić do ludzi odwiedzających miejsce, gdzie wywieszony jest baner. Dlatego świetnie sprawdza się przy sprzedaży domu, mieszkania lub działki. Baner reklamowy to również wprost wymarzona forma reklamy dla firm o zasięgu lokalnym – sklepów, gabinetów kosmetycznych i lekarskich, przedszkoli, oraz usług specjalistycznych takich jak np. mechanika samochodowa.Wśród zalet banera reklamowego warto również wymienić trwałość – właściwie użytkowany banner jest odporny na warunki atmosferyczne i przetrwa około dwóch lat. Jest to więc forma reklamy efektywna kosztowo i niewymagajaca dodatkowych nakładów – koszty ponosimy raz i przez długi czas możemy cieszyć się skuteczną reklamą.  Baner reklamowy 510g.  W podanej cenie druk 4m2 do wyboru:  jedna sztuka 4m*1m lub dwie sztuki 2m*1m, lub inny wymiar baneru lub banerów mieszczący się w 4m2 (proszę o ustalenie wymiaru  telefonicznie).  Opaski do mocowania GRATIS!  UWAGA jako nie liczni wszystkie banery pakujemy w rolki do 2,5m wysokości bez dodatkowych opłat!  Banery - laminowany  510G/m2, jednostronny, pełen kolor o szerokości zadruku 3,2m, boki zgrzewane na gorąco i  oczkowany co 50cm.  Charakteryzuje się wysoką jakością druku (rozdzielczość1080 DPI ), a także bardzo dużą wytrzymałością (włókna500X500).  W cenie prosty projekt graficzny tzn. jednolite tło oraz napisy.   


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.