Oferta online

17 zł

Wartość: 38 zł

Cena: 17 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Super Splash

Tylko 17zł zamiast 38zł za pakiet suplementów diety Gargasil! Tabletki na gardło! Do wyboru aż 4 pakiety Gargasil!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • - kupiony Voucher należy przesłać na adres email bor.ek@op.pl lub telefonicznie podać kod kuponu 605-883-849;
  • -  przesyłka jest wliczona w cenę pastylek, list polecony w ciągu 3 -4 dni;
  • - oferta obejmuje 4 pakiety pastylek na gardło w różnych smakach, w opakowaniu mieści się 8 pastylek, zamawiając jeden z pakietów otrzymujesz 4 opakowania w różnych smakach.
  • - kupon do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu;
  • - jedna osoba może wykupić więcej niż jeden Voucher;

Opis szczegółowy

Zima to idealny okres aby pomóc swoim drogom oddechowym. Jest to czas przeziębień i bólu gardła. Proponujemy Państwu idealną receptę na rozwiązanie problemu z gardłem! Pastylki do ssania Gargasil bogate są w naturalne składniki ziołowe takie jak wyciąg z korzenia prawoślazu , wyciąg z ziela szałwii, olejek eukaliptusowy, miód pszczeli, witamina C, mentol, wyciąg z ziela rumianku, wyciąg z lipy, wyciąg z ziela rumianku . Te wszystkie składniki są pomocne w łagodzeniu podrażnień błony śluzowej jamy ustnej, gardła, krtani. Tabletki wspomagają udrożnianie dróg oddechowych, wykazując jednocześnie funkcje nawilżające, osłaniające i tonizujące. Wyciągi roślinne posiadają właściwości inhalujące i antyseptyczne, działają kojąco i orzeźwiająco. Tabletki Gargasil wspierają naturalne mechanizmy obronne organizmu. Zastosowanie w okresie przeziębienia, gorączki, bólu gardła. Z naszym kuponem możesz mieć już dziś jeden z zestawów Gargasil! Tylko za 17zł! Jeden pakiet, w który wchodzą 4 opakowania w podanych smakach.Dostępne 4 pakiety:- Gargasil Senior o smaku mięty, tymianku, cytryny lub ziół ;- Gargasil Junior o smaku szałwi, mięty, tymianku lub cytrusowym;- Gargasil Rodzinny o smaku tymianku, mięty, ziół lub cytrusowym;- Gargasil Ziołowy o smaku szałwi, tymianku, mięty lub cytryny.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Częstochowa, Bacewicz 3/1

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.