Oferta online

69 zł

Wartość: 450 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 85%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kurs online języka arabskiego z zaświadczeniem odbycia kursu z OnLEXpa.com

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Kurs online: wygodna forma nauki, do której powrócić można w każdym momencieMożesz zacząć naukę od razuSzkolenia on-lineCertyfikat po zakończeniu nauki potwierdzający nabycie nowych umiejętnościFirma `Online Lex Partners` jest wyspecjalizowana w przygotowywaniu kursów i projektów online!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: Kurs online języka arabskiego  Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Zarejestruj się na stronie www.onlexpa.com, wybierz kurs  Online Kurs Photoshop i CorelDraw i wprowadź numer kuponu w pole Voucher.  Po weryfikacji Twoje konto zostanie aktywowane w przeciągu 6 godzin.Kupon ważny 1 miesiąc

Opis szczegółowy

­Kurs Online z www.onlexpa.com jest dla każdego, kto pragnie dokonać pierwszych kroków w opanowaniu języka arabskiego.Język arabski (عربية) jest językiem semickim, używanym przez około 250 milionów ludzi na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Język ten zyskuje również coraz większą popularność w Europie Zachodniej i Azji!Startujesz od zera. Zaczynasz od alfabetu arabskiego, będziesz awansował stopniowo aż osiągniesz potrzebny ci poziom, a mianowicie nie będziesz się czuć się zakłopotany, gdy usłyszysz mowę arabską. Dostaniesz także przykłady dialektu marokańskiego.I wszystko to zostanie przedstawione w sposób wyjątkowo interesujący i ciekawy. Kurs składa się z:- Materiałów tekstowych- Materiałów audio- Dostępu do specjalnego zeszytu Online- Możliwości bezpośredniej komunikacji e-mailem clients@onlexpa.com w razie pytania.- Testu finałowego.Lekcje zostaną aktywowane i rozłożone na miesiąc! Po aktywowaniu wszystkich lekcji, pozostaną one do twojej dyspozycji do wykorzystania przez nasz system na czas nieograniczony. Oznacza to, że twój dostęp do naszego systemu nie zostanie zakończony.Po pomyślnie zdanym teście finałowym możesz ściągnąć swoje Zaświadczenie o przebytym szkoleniu językowym.  System ten został w całości przetłumaczony na język polski !!!  

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 24 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.