Oferta online

69 zł

Wartość: 450 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 85%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kurs online języka chińskiego z zaświadczeniem odbycia kursu z OnLEXpa.com

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Język chiński w ogromnym stopniu podnosi wartość na rynku pracyKurs online: wygodna forma nauki, do której powrócić można w każdym momencieMożesz zacząć naukę od razuKursy Online pozostają do twojej dyspozycji do nieograniczonego użytkowania z naszego systemu.

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Kurs online języka chińskiego Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Zarejestruj się na stronie www.onlexpa.com, wybierz kurs  Online Kurs Photoshop i CorelDraw i wprowadź numer kuponu w pole Voucher.  Po weryfikacji Twoje konto zostanie aktywowane w przeciągu 6 godzin.Kupon ważny 1 miesiąc

Opis szczegółowy

­Język chiński jest najczęściej używanym językiem na świecie. Chiński jest językiem ojczystym dla około jednej szóstej świata, czyli dla ponad miliarda ludzi.Powszechnie przyjętą formą mówionego języka chińskiego jest standardowy mandaryn. Standardowy mandaryn jest językiem urzędowym w Chińskiej Republice Ludowej (CRL), na Tajwanie jak również jest jeden z czterech urzędowych języków Singapuru.Język chiński jest jednym z sześciu oficjalnych języków ONZ. www.onlexpa.com oferuje Państwu wyjątkowo interesujący i innowacyjny sposób rozpoczęcia nauki języka chińskiego.Proponowany Kurs Online ma na celu uatrakcyjnienie języka chińskiego.Udostępnimy Państwu całą niezbędną wiedzę początkową dla umożliwienia podstawowej komunikacji. Naszym celem jest także uatrakcyjnienia całego procesu, aby szkolić się z ochotą.Uczestnik e-kursu będzie miał możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy z zakresu języka chińskiego w celu podstawowej komunikacji. Poszczególne moduły skonstruowane są w sposób ciekawy, tak by nauka była przyjemnością. W pierwszym dniu aktywacji twojego profilu uzyskasz dostęp do pierwszej Lekcji! Każdy następny tydzień w ciągu 4 tygodni zostanie uruchomiony nowy moduł w systemie.- Fantastyczny test IQ Test!- Po ukończenia nauki języka możecie ściągnąć z waszego profilu Certyfikat władania językiem.System ten został w całości przetłumaczony na język polski !!! 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 15 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj