Oferta online

899 zł

Wartość: 1850 zł

Cena: 899 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

WŁADYSŁAWOWO: 899 zł zamiast 1 850 zł (-51%) za bon na 3 dniowy pobyt (2 noclegi) dla 2 osób ze wszystkimi atrakcjami i zabiegami Ośrodka Pomorzanka. Podarujcie sobie niezapomniane chwile w nadmorskim pensjonacie połączone z troską o wasze zdrowie i piękno.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Jest to doskonała oferta dla osób lubiących aktywny wypoczynek, troszczących się o swoje zdrowie i urodę. Oferta obejmuje: 3 dniowy pobyt (2 noclegi) dla 2 osób z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie) Wszystkie zabiegi dla dwóch osób: Zabieg mikrodermabrazji Argiloterapia Komputerowe modelowanie sylwetki Akupresura stóp 2 spotkania z osobistym trenerem Basen z instruktorem i nauką pływania Świat kawy i herbaty dostępny w każdej chwili
  • Szczegóły związane z wykonywanymi zabiegami, jak i ośrodka znajdziecie na stronie www.effectus.pl . Skorzystajcie z najlepszej dostępnej oferty aktywnego wypoczynku - 3 dniowy pobyt + pełen pakiet zabiegów pielęgnujących wasze ciała i kojących ducha. To wszystko zaledwie 702 kroki od nadmorskiej plaży!
  • W codziennym zabieganiu nie macie czasu żeby zatroszczyć się o własne zdrowie i urodę? Chcielibyście złapać oddech w miłym i przytulnym miejscu jednocześnie nie marnując wolnego czasu? Ta oferta jest właśnie dla was. Podarujcie sobie kilka dni luksusowego wypoczynku w Ośrodku Pomorzanka we Władysławowie ze wszystkimi jego atrakcjami i zabiegami .

Warunki

  • 1 osoba może wykorzystać 1 bon
  • Rezerwacja telefoniczna terminów pod nr telefonu: 603 822 966
  • W przypadku rezerwacji terminu i niestawienia się w umówionym terminie bez wcześniejszego poinformowania organizatora, bon uważa się za zrealizowany.
  • Oferta obejmuje 3 dniowy pobyt (2 noclegi) dla dwóch osób z wszystkimi atrakcjami wyróżnionymi obok dla dwóch osób.
  • Bon jest ważny 1 miesiąc ( w tym czasie należy skontaktować się telefonicznie i zarezerwować termin)

Opis szczegółowy

EFFECTUS od wielu lat zajmuje się promocją zdrowego i aktywnego wypoczynku. Nadmorskie Władysławowo jest świetnym miejscem do tego, aby dobrze wypocząć i jednocześnie zadbać o swoje zdrowie i urodę. To jest właśnie misja, którą obrał sobie EFFECTUS. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą specjalnych wczasów odchudzających, z pełną paletą zabiegów i różnego rodzaju aktywności i konsultacji ze specjalistami. www.effectus.pl - sprawdź co dla Was przygotowaliśmy!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj