Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kurs online z zaświadczeniem MEN: Instruktor sztuk walki w Agencji Promocji Sportu For Fame.

Kurs online z zaświadczeniem MEN: Instruktor sztuk walki w Agencji Promocji Sportu For Fame.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

59 zł

Wartość: 130 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 55%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kurs online z zaświadczeniem MEN: Instruktor sztuk walki w Agencji Promocji Sportu For Fame.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Agencja For Fame w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS)figuruje jako instytucja szkoleniowa,która posiada zgodę Ministerstwa Sportu i Turystyki na przeprowadzanie kursów sportowych.Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski,Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia).Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.100% gwarancji podniesienia swoich kwalifikacj. 100% profesjonalizmu. 100% zadowolonych klientów.Kurs zawiera szczegółową tematykę.Przygotuje do pełnienia zawodu.Materiały są spójne i przejrzyste.Sprawnie i ciekawaie przeprowadzone szkolenie.

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Kurs on-line Instruktora sztuk walki z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:1. Przesłać kupon na adres e-mail     (podany w zakładce adres firmy).     W odpowiedzi otrzymasz     KOD DOSTĘPU do wykupionego     kursu.2. Utwórz konto na platformie   e-learningowej.– wejdź na platformę e-learningową:   www.kurs.forfame.pl/platforma– wciśnij „Zaloguj się” w górnym prawym   rogu witryny– wciśnij „Rozpocznij teraz od utworzenia   nowego konta”– wypełnij dane formularza   indywidualnego konta– poczekaj na otrzymanie wiadomości   e-mail zpotwierdzeniem utworzenia   konta i POTWIERDŹ KONTO   klikając w link podany w   wiadomości.3. Zaloguj się i podaj otrzymany kod   dostępu po wejściu w interesujący   Cię kurs na platformie.4. Otrzymujesz dostęp do materiałów    szkoleniowych. Materiały są    zabezpieczone, dlatego otwieraj    je w przeglądarce.5. Po zapoznaniu się z materiałami    podejdź do EGZAMINU.6. Po ukończeniu kursu wypełnij    formularz zamówienia    dokumentów.   Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów!Nie prowadzimy infolinii. Kontakt z nami wyłącznie poprzez e-mail, czat lub formularz kontaktowy.

Opis szczegółowy

­Kurs Instruktora sztuk walki może być traktowany jako doskonalenie zawodowe.Struktura kursu: Kurs odbywa się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe.Nie ma limitu podejść.Absolwent kursu Instruktora sztuk walki uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne zrozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej.Część ogólna kursu:   anatomia   biochemia  fizjologia  dietetyka i suplementacja  Część specjalistyczna:  Instruktor Rekreacji Ruchowej – Specjalizacja Instruktor Sztuki Walk  Elementy szkolenia  Regulacje prawne  Zagadnienia teoretyczne i praktyczne    - rozgrzewka   - jednostka treningowa   - kształtowanie motoryki   - bezpieczeństwo i higiena zajęć   Metodyka nauczania technik:    karate   judo   zapasy   kickboxing  MMA   Kurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych tematyką sportu, którzy chcą  w przyszłości zostać Instruktorem  sztuk walki.  Po ukończeniu kursu wypełnij formularz zamówienia dokumentów.   Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów!  


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj