Oferta online

69 zł

Wartość: 150 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 54%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kurs on-line Instruktora fitnessu z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Agencja For Fame w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS)figuruje jako instytucja szkoleniowa,która posiada zgodę Ministerstwa Sportu i Turystyki na przeprowadzanie kursów sportowych.Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski,Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia).Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.100% gwarancji podniesienia swoich kwalifikacj. 100% profesjonalizmu. 100% zadowolonych klientów.Kurs zawiera szczegółową tematykę.Przygotuje do pełnienia zawodu.Materiały są spójne i przejrzyste.Sprawnie i ciekawaie przeprowadzone szkolenie.

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Kurs on-line Instruktora fitnessu z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:1. Przesłać kupon na adres e-mail     (podany w zakładce adres firmy).     W odpowiedzi otrzymasz     KOD DOSTĘPU do wykupionego     kursu.2. Utwórz konto na platformie   e-learningowej.– wejdź na platformę e-learningową:   www.kurs.forfame.pl/platforma– wciśnij „Zaloguj się” w górnym prawym   rogu witryny– wciśnij „Rozpocznij teraz od utworzenia   nowego konta”– wypełnij dane formularza   indywidualnego konta– poczekaj na otrzymanie wiadomości   e-mail zpotwierdzeniem utworzenia   konta i POTWIERDŹ KONTO   klikając w link podany w   wiadomości.3. Zaloguj się i podaj otrzymany kod   dostępu po wejściu w interesujący   Cię kurs na platformie.4. Otrzymujesz dostęp do materiałów    szkoleniowych. Materiały są    zabezpieczone, dlatego otwieraj    je w przeglądarce.5. Po zapoznaniu się z materiałami    podejdź do EGZAMINU.6. Po ukończeniu kursu wypełnij    formularz zamówienia    dokumentów.   Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów!Nie prowadzimy infolinii. Kontakt z nami wyłącznie poprzez e-mail, czat lub formularz kontaktowy.

Opis szczegółowy

­Kurs Instruktora fitnesu  może być także traktowany jako doskonalenie zawodowe w przypadku instruktorów kulturystyki, instruktorów sportów siłowych i innych dyscyplin sportowych. Program kursu:  struktura zajęć  postawa i technika  teoria muzyki i rytmiki  choreografia  aerobic  stepAbsolwent otrzymuje tytuł instruktora fitness. Legitymacja instruktora uprawnia do pracy:  Na siłowniach, klubach fitness, klubach sportów ciężarowych.  W ośrodkach sportu i rekreacji.  Rozpoczęcia własnej działalności, np. klub fitness, prowadzenie zajęć etc.Kurs może być także traktowany jako doskonalenie zawodowe w przypadku instruktorów kulturystyki, instruktorów sportów siłowych i innych dyscyplin sportowych. Zaliczenie kursu: Kurs instruktorski odbywa się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe. Po zaznajomieniu się z materiałami, uczestnik ma możliwość podejścia do   egzaminu w formie testu składającego się z 10 pytań zamkniętych. Podstawą zaliczenia egzaminu jest udzielenie min. 7 prawidłowych odpowiedzi. Nie ma limitu podejść do  egzaminu. Uczestnik może podejść do egzaminu nawet pierwszego dnia rozpoczęcia kursu. Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Po ukończeniu kursu wypełnij formularz zamówienia dokumentów.   Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów! 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 26 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj