Oferta online

69 zł

Wartość: 150 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 54%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Instruktor dietetyki i suplementacji! Kurs online z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Agencja For Fame w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS)figuruje jako instytucja szkoleniowa,która posiada zgodę Ministerstwa Sportu i Turystyki na przeprowadzanie kursów sportowych.Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski,Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia).Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.100% gwarancji podniesienia swoich kwalifikacj. 100% profesjonalizmu. 100% zadowolonych klientów.Kurs zawiera szczegółową tematykę.Przygotuje do pełnienia zawodu.Materiały są spójne i przejrzyste.Sprawnie i ciekawaie przeprowadzone szkolenie.

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Kurs on-line Dziennikarstwa Sportowego z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:1. Przesłać kupon na adres e-mail     (podany w zakładce adres firmy).     W odpowiedzi otrzymasz     KOD DOSTĘPU do wykupionego     kursu.2. Utwórz konto na platformie   e-learningowej.– wejdź na platformę e-learningową:   www.kurs.forfame.pl/platforma– wciśnij „Zaloguj się” w górnym prawym   rogu witryny– wciśnij „Rozpocznij teraz od utworzenia   nowego konta”– wypełnij dane formularza   indywidualnego konta– poczekaj na otrzymanie wiadomości   e-mail zpotwierdzeniem utworzenia   konta i POTWIERDŹ KONTO   klikając w link podany w   wiadomości.3. Zaloguj się i podaj otrzymany kod   dostępu po wejściu w interesujący   Cię kurs na platformie.4. Otrzymujesz dostęp do materiałów    szkoleniowych. Materiały są    zabezpieczone, dlatego otwieraj    je w przeglądarce.5. Po zapoznaniu się z materiałami    podejdź do EGZAMINU.6. Po ukończeniu kursu wypełnij    formularz zamówienia    dokumentów.   Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów!Nie prowadzimy infolinii. Kontakt z nami wyłącznie poprzez e-mail, czat lub formularz kontaktowy.

Opis szczegółowy

­ Kurs on-line: Instruktor dietetyki i suplementacji.Program kursu:Część ogólna:  Anatomia cz. I   Anatomia cz. II   Biochemia  Część specjalistyczna:   1.Dietetyka i suplementacja:     Żywność i żywienie (białko, tłuszcze, witaminy, składniki mineralne, bioflawonoidy etc.)     Okołodobowy rytm biologiczny organizmu     Zasady zdrowego żywienia     Dieta w treningu sportowym     Przykładowe diety wraz z opisem     Suplementacja i zasady jej ustalania   2. tabela wartości odżywczych   3.tabela dodatków i składników chemicznych pożywienia Absolwent otrzymuje tytuł instruktora dietetyki i suplementacji. Legitymacja instruktora uprawnia do pracy: Na siłowniach, klubach fitness,   W ośrodkach sportu i rekreacji,   W salonach urody, SPA & Wellness, zdrowia,    Rozpoczęcia własnej działalności Kurs jest adresowany do:  Instruktorów fitness, kulturystyki, trenerów personalnych  Właścicieli i pracowników siłowni, klubów fitness, spa&wellness  Studentów studiów kierunkowych  Osób zainteresowanych tematyką dietetyki i suplementacjiZaliczenie kursu:Kurs instruktorski odbywa się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe. Po zaznajomieniu się z materiałami, uczestnik ma możliwość podejścia do egzaminu w formie testu składającego się z 10 pytań zamkniętych. Podstawą zaliczenia egzaminu jest udzielenie min. 7 prawidłowych odpowiedzi. Nie ma limitu podejść do egzaminu. Uczestnik może podejść do egzaminu nawet pierwszego dnia rozpoczęcia kursu.Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Śr, 24 Kwie 2019 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj