Oferta online

49 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: 59%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kurs online Dziennikarstwa Sportowego z certyfikatem w Agencji Promocji Sportu For Fame.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­ Agencja For Fame w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS)figuruje jako instytucja szkoleniowa,która posiada zgodę Ministerstwa Sportu i Turystyki na przeprowadzanie kursów sportowych.Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski,Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia).Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.100% gwarancji podniesienia swoich kwalifikacj. 100% profesjonalizmu. 100% zadowolonych klientów.Kurs zawiera szczegółową tematykę.Przygotuje do pełnienia zawodu.Materiały są spójne i przejrzyste.Sprawnie i ciekawaie przeprowadzone szkolenie.

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Kurs on-line Dziennikarstwa Sportowego z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:1. Przesłać kupon na adres e-mail     (podany w zakładce adres firmy).     W odpowiedzi otrzymasz     KOD DOSTĘPU do wykupionego     kursu.2. Utwórz konto na platformie   e-learningowej.– wejdź na platformę e-learningową:   www.kurs.forfame.pl/platforma– wciśnij „Zaloguj się” w górnym prawym   rogu witryny– wciśnij „Rozpocznij teraz od utworzenia   nowego konta”– wypełnij dane formularza   indywidualnego konta– poczekaj na otrzymanie wiadomości   e-mail zpotwierdzeniem utworzenia  konta i POTWIERDŹ KONTO klikając  w link podany w wiadomości.3. Zaloguj się i podaj otrzymany kod   dostępu po wejściu w interesujący   Cię kurs na platformie.4. Otrzymujesz dostęp do materiałów    szkoleniowych. Materiały są    zabezpieczone, dlatego otwieraj    je w przeglądarce.5. Po zapoznaniu się z materiałami    podejdź do EGZAMINU.6. Po ukończeniu kursu wypełnij    formularz zamówienia    dokumentów.   Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów!Nie prowadzimy infolinii. Kontakt z nami wyłącznie poprzez e-mail, czat lub formularz kontaktowy.

Opis szczegółowy

­ Kurs Dziennikarstwa Sportowego może być traktowany jako doskonalenie zawodowe.Struktura kursu: Kurs odbywa się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe.Pozytywne ukończenie kursu polega na zaliczeniu wszystkich modułów, do których należy rozwiązać case studies.Nie ma limitu podejść do zaliczenia modułów.Absolwent kursu Dziennikarstwa Sportowego uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Program kursu:  - sport jako instrument polityki  - zagraniczna prasa sportowa  - warsztat dziennikarza sportowego  - techniki pracy sprawozdawcy sportowego - montaż materiałów sportowych  - public relations i media relations w sporcie  - management w klubie sportowym - organizacja, promocja i zarządzanie imprezami sportowymi  - marketing sportowy  - współczesny olimpizm  - dietetyka i doping w sporcie  - fizjologia wysiłku  - psychologia sportu w praktyce   Kurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych tematyką sportu, którzy chcą być w przyszłości dobrymi dziennikarzami.  Po ukończeniu kursu wypełnij formularz zamówienia dokumentów.   Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów! 

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 24 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj