Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kurs Menedżera Sportu z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu „For Fame”.

Kurs on-line Menedżera Sportu z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu „For Fame”.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

79 zł

Wartość: 180 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: 56%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kurs on-line Menedżera Sportu z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu „For Fame”.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Agencja For Fame w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS)figuruje jako instytucja szkoleniowa,która posiada zgodę Ministerstwa Sportu i Turystyki na przeprowadzanie kursów sportowych.Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski,Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia).Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.100% gwarancji podniesienia swoich kwalifikacj. 100% profesjonalizmu. 100% zadowolonych klientów.Kurs zawiera szczegółową tematykę.Przygotuje do pełnienia zawodu.Materiały są spójne i przejrzyste.Sprawnie i ciekawaie przeprowadzone szkolenie.

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Kurs on-line na Menedżera Sportu z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:1. Przesłać kupon na adres e-mail     (podany w zakładce adres firmy).     W odpowiedzi otrzymasz     KOD DOSTĘPU do wykupionego     kursu.2. Utwórz konto na platformie   e-learningowej.– wejdź na platformę e-learningową:   www.kurs.forfame.pl/platforma– wciśnij „Zaloguj się” w górnym prawym   rogu witryny– wciśnij „Rozpocznij teraz od utworzenia   nowego konta”– wypełnij dane formularza   indywidualnego konta– poczekaj na otrzymanie wiadomości   e-mail zpotwierdzeniem utworzenia  konta i POTWIERDŹ KONTO klikając  w link podany w wiadomości.3. Zaloguj się i podaj otrzymany kod   dostępu po wejściu w interesujący   Cię kurs na platformie.4. Otrzymujesz dostęp do materiałów    szkoleniowych. Materiały są    zabezpieczone, dlatego otwieraj    je w przeglądarce.5. Po zapoznaniu się z materiałami    podejdź do EGZAMINU.6. Po ukończeniu kursu wypełnij    formularz zamówienia    dokumentów.   Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów!Nie prowadzimy infolinii. Kontakt z nami wyłącznie poprzez e-mail, czat lub formularz kontaktowy.

Opis szczegółowy

­ Kurs on-line na  Menedżera Sportu może być traktowany jako doskonalenie zawodowe.Struktura kursu: Kurs odbywa się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe.Pozytywne ukończenie kursu polega na zaliczeniu wszystkich modułów, do których należy rozwiązać case studies.Nie ma limitu podejść do zaliczenia modułów.Absolwent kursu Menedżera Sportu uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Program kursu:MODUŁ I. MARKETING I SPONSORING SPORTU – marketing sportu, marketing poprzez sport, badania marketingowe na rynku sportowym, impreza sportowa jako rozszerzony produkt marketingowy, media w strukturze marketingu sportu, oferty sponsorskie, planowanie sponsoringu, utrzymywanie pozytywnych relacji ze sponsorami.MODUŁ II. PUBLIC RELATIONS W SPORCIE – tworzenie pozytywnego wizerunku marki sportowej, rynek mediów w Polsce, PR eventów, współpraca z mediami.MODUŁ III. ORGANIZACJA IMPREZ SPORTOWYCH – organizacja imprez sportowych masowych i niemasowych, organizacja imprez masowych podwyższonego ryzyka, wymogi formalno-organizacyjne, wniosek o zgłoszenie imprezy masowej, przepisy karne i ustawy o imprezach masowych, elektroniczne systemy identyfikacji uczestników imprez masowych, uprawnienia ochrony i służby informacyjnej.MODUŁ IV. ZARZĄDZANIE SPORTEM – zarządzanie kadrami, organizacja sportu, zarządzanie obiektami sportowymi, zarządzanie klubem, sytuacje kryzysowe. Kurs adresowany jest do:   Pracowników ośrodków sportu i rekreacji.  Pracowników klubów sportowych wszystkich dyscyplin.  Pracowników stowarzyszeń kultury fizycznej, fundacji itd.,  Pracowników jednostek samorządowych.  Studentów i absolwentów (szczególnie wychowania fizycznego).  Sportowców oraz byłych sportowców, którzy myślą o pozostaniu w środowisku sportowym jako menedżerowie.  Wszystkich zainteresowanych tematyką sportu.  Po ukończeniu kursu wypełnij formularz zamówienia dokumentów.  Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów!  Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, klasyfikacja  zawodów nr: 342205.  


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.