Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Zrób eKurs instruktora piłki nożnej z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.

Zrób eKurs instruktora piłki nożnej z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

69 zł

Wartość: 150 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 54%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Zrób eKurs instruktora piłki nożnej z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Agencja For Fame w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS)figuruje jako instytucja szkoleniowa,która posiada zgodę Ministerstwa Sportu i Turystyki na przeprowadzanie kursów sportowych.Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski,Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia).Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.100% gwarancji podniesienia swoich kwalifikacj. 100% profesjonalizmu. 100% zadowolonych klientów.Kurs zawiera szczegółową tematykę.Przygotuje do pełnienia zawodu.Materiały są spójne i przejrzyste.Sprawnie i ciekawaie przeprowadzone szkolenie.

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Kurs on-line na Instruktora Piłki Nożnej z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:1. Przesłać kupon na adres e-mail     (podany w zakładce adres firmy).     W odpowiedzi otrzymasz     KOD DOSTĘPU do wykupionego     kursu.2. Utwórz konto na platformie   e-learningowej.– wejdź na platformę e-learningową:   www.kurs.forfame.pl/platforma– wciśnij „Zaloguj się” w górnym prawym   rogu witryny– wciśnij „Rozpocznij teraz od utworzenia   nowego konta”– wypełnij dane formularza   indywidualnego konta– poczekaj na otrzymanie wiadomości   e-mail zpotwierdzeniem utworzenia  konta i POTWIERDŹ KONTO klikając  w link podany w wiadomości.3. Zaloguj się i podaj otrzymany kod   dostępu po wejściu w interesujący   Cię kurs na platformie.4. Otrzymujesz dostęp do materiałów    szkoleniowych. Materiały są    zabezpieczone, dlatego otwieraj    je w przeglądarce.5. Po zapoznaniu się z materiałami   podejdź do EGZAMINU.6. Po ukończeniu kursu wypełnij    formularz zamówienia    dokumentów.   Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów!Nie prowadzimy infolinii. Kontakt z nami wyłącznie poprzez e-mail, czat lub formularz kontaktowy.

Opis szczegółowy

­Kurs on-line na Instruktora Piłki Nożnej może być traktowany jako doskonalenie zawodowe.Struktura kursu:Kurs instruktorski odbywa się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe.Każdy moduł z programu kursu posiada do rozwiązania case study. Zaliczenie kursu polega na prawidłowym rozwiązaniu min. 10/13 modułów.Nie ma limitu podejść do egzaminu. Uczestnik może podejść do egzaminu nawet pierwszego dnia rozpoczęcia kursu.Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej.Program kursu instruktora piłki nożnej:   charakterystyka gry w piłkę nożną  dydaktyczne zasady i środki nauczania  formy nauczania  metody nauczania ruchu i metody treningowe  metodyka i systematyka nauczania techniki gry w piłkę nożną  odnowa biologiczna wraz z dietą  planowanie w pracy szkoleniowej  roczny plan pracy w piłce nożnej  style gry w piłce nożnej  systemy gry w piłce nożnej  szkoły gry piłki nożnej  techniki gry w piłce nożnej  zastosowanie gier i zabaw w piłce nożnejLegitymacja instruktora uprawnia do pracy:  W klubach, stowarzyszeniach, fundacjach i szkółkach piłkarskich.  W ośrodkach sportu i rekreacji.  Do rozpoczęcia własnej działalności, np. szkółka piłkarska.  Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki  Społecznej, klasyfikacja zawodów nr: 342201. 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj