Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

eKurs na Trenera Personalnego z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.

eKurs na Trenera Personalnego z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

69 zł

Wartość: 150 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 54%

Oferta z: Polska InfoBuzer

eKurs na Trenera Personalnego z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­ Agencja For Fame w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS)figuruje jako instytucja szkoleniowa,która posiada zgodę Ministerstwa Sportu i Turystyki na przeprowadzanie kursów sportowych.Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski,Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia).Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.100% gwarancji podniesienia swoich kwalifikacj. 100% profesjonalizmu. 100% zadowolonych klientów.Kurs zawiera szczegółową tematykę.Przygotuje do pełnienia zawodu.Materiały są spójne i przejrzyste.Sprawnie i ciekawaie przeprowadzone szkolenie.

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Kurs on-line na Trenera Personalnego z zaświadczeniem MEN w Agencji Promocji Sportu For Fame.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy: 1. Przesłać kupon na adres e-mail     (podany w zakładce adres firmy).     W odpowiedzi otrzymasz     KOD DOSTĘPU do wykupionego     kursu.2. Utwórz konto na platformie   e-learningowej.– wejdź na platformę e-learningową:   www.kurs.forfame.pl/platforma– wciśnij „Zaloguj się” w górnym prawym   rogu witryny– wciśnij „Rozpocznij teraz od utworzenia   nowego konta”– wypełnij dane formularza   indywidualnego konta– poczekaj na otrzymanie wiadomości   e-mail zpotwierdzeniem utworzenia  konta i POTWIERDŹ KONTO klikając  w link podany w wiadomości.3. Zaloguj się i podaj otrzymany kod   dostępu po wejściu w interesujący  Cię kurs na platformie.4. Otrzymujesz dostęp do materiałów    szkoleniowych. Materiały są    zabezpieczone, dlatego otwieraj    je w przeglądarce.5. Po zapoznaniu się z materiałami   podejdź do EGZAMINU.6. Po ukończeniu kursu wypełnij    formularz zamówienia    dokumentów.   Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów!Nie prowadzimy infolinii. Kontakt z nami wyłącznie poprzez e-mail, czat lub formularz kontaktowy.

Opis szczegółowy

­Kurs on-line na Trenera Personalnego może być traktowany jako doskonalenie zawodowe w przypadku instruktorów kulturystyki,instruktorów sportów siłowych i innych dyscyplin sportowych.Struktura kursu:Kurs instruktorski odbywa się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe.Po zaznajomieniu się z materiałami, uczestnik ma możliwość podejścia do egzaminu w formie testu składającego sięz 10 pytań zamkniętych. Podstawą zaliczenia egzaminu jest udzielenie min. 7 prawidłowych odpowiedzi.Nie ma limitu podejść do egzaminu. Uczestnik może podejść do egzaminu nawet pierwszego dnia rozpoczęcia kursu.  Absolwent otrzymuje uprawnienia trenera personalnego z zaświadczeniem MEN.Program kursu:  Anatomia Pierwsza pomoc przedmedyczna Fizjologia wysiłku fizycznego Podstawy pracy trenera personalnego Masaż w sporcie Psychologia w pracy trenera Rodzaje treningów Formy treninguLegitymacja instruktora uprawnia do pracy:  Na siłowniach, klubach fitness, klubach sportów ciężarowych. W ośrodkach sportu i rekreacji. Rozpoczęcia własnej działalności, np. siłownia. Po ukończeniu kursu wypełnij formularz zamówienia dokumentów. Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów! Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, klasyfikacja zawodów nr: 342307.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj