Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kręci Cię adrenalina? To jest właśnie lot dla Ciebie!!! Lot trwa ok. 12 min.

Kręci Cię adrenalina? To jest właśnie lot dla Ciebie!!! Lot trwa ok. 12 min.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

199 zł

Wartość: 500 zł

Cena: 199 zł

Oszczędzasz: 60%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kręci Cię adrenalina? To jest właśnie lot dla Ciebie!!! Lot trwa ok. 12 min.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Emocje będą wisieć w powietrzu!Lot dla miłośników mocnych wrażeń!Zaszalej w powietrzu!Widoki z góry są przepiękne, świat wygląda inaczej.W Moto – Lot DG spełnisz swoje marzenia o podziwianiu świata z perspektywy ptaków.Zobaczysz jak fajnie się lata ultralekkim samolotem.Pomysł na najlepszy prezent urodzinowy na świecie!Lot poprzedzony szkoleniem teoretycznym.Spełnij swoje marzenie o podniebnych przygodach i spójrz na świat z zupełnie nowej perspektywy!Poczuj niesamowite emocje i przypływ adrenaliny, jakie towarzyszą bujaniu w obłokach!Świetny pomysł na prezent!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:ok. 12 minutowy lot z elementamipilotażu ekstremalnego samolotemultralekkim. Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Dokonać rezerwacji  tel. 601 690 571;796 089 249 lub email: motolot-dg@o2.pl z podaniem kodu Infobuzer.plW przypadku nieodwołania rezerwacji zmin. 24-godz. wyprzedzeniem kuponprzepada.Dodatkowe informacje:Należy przekazać wydrukowany kupon w momencie przybycia.Przed lotami szkolenie teoretyczne.Kupony można łączyć.Możliwość robienia zdjęć i filmów.Kupon Infobuzer jest ważny  3miesiące od daty zakupu.Lot samolotem ultralekkimrealizowany jest w Łebie.

Opis szczegółowy

­Lot dla miłośników mocnych wrażeń!Lot ultralekkim samolotem to pełne emocji przeżycie nawet dla pilotów, którzy spędzili w przestworzach tysiące godzin. W trakcie lotu unosisz się niemal bezpośrednio w powietrzu, niczym ptak! Z tej perspektywy świat wygląda zupełnie inaczej, niż na co dzień. Dodatkowo możesz zamówić klip filmowy i zdjęcia z przelotu.O bezpieczeństwo zadba doświadczona ekipa pilotów i trenerów Moto-Lot DG.Przed samym lotem odbędziesz także szkolenie z bezpieczeństwa - masz je zapewnione w cenie kuponu.  Kupon obejmuje:  ok. 12 minutowy lot z elementami pilotażu ekstremalnego dla osób szukających mocnych wrażeń!   Lot odbywa samolotem ultralekkim na wysokości 500m  nad miejscem startu.  Moto-Lot DG Licencjonowani piloci i miłośnicy lotnictwa ze szkoły Moto-Lot DG chętnie dzielą się swoją wiedzą i zarażają pasją  adeptów sztuki latania podczas licznych kursów.  W lataniu najfajniejsze jest oderwanie się od wszystkich codziennych problemów. Jest się zupełnie wolnym.  Widoki z góry są przepiękne, świat wygląda inaczej.    


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj