Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Niezapomniane przeżycia! Lot ultralekkim samolotem lub motolotnią z uprzednim szkoleniem teoretycznym. Lot trwa ok. 33 min.

Niezapomniane przeżycia! Lot ultralekkim samolotem lub motolotnią z uprzednim szkoleniem teoretycznym. Lot trwa ok. 33 min.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

299 zł

Wartość: 700 zł

Cena: 299 zł

Oszczędzasz: 57%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Niezapomniane przeżycia! Lot ultralekkim samolotem lub motolotnią z uprzednim szkoleniem teoretycznym. Lot trwa ok. 33 min.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Emocje będą wisieć w powietrzu!Widoki z góry są przepiękne, świat wygląda inaczej.W Moto – Lot DG spełnisz swoje marzenia o podziwianiu świata z perspektywy ptaków.Zobaczysz jak fajnie się lata na motolotni lub ultralekkim samolotem.Pomysł na najlepszy prezent urodzinowy na świecie!Lot poprzedzony szkoleniem teoretycznym.Spełnij swoje marzenie o podniebnych przygodach i spójrz na świat z zupełnie nowej perspektywy!Poczuj niesamowite emocje i przypływ adrenaliny, jakie towarzyszą bujaniu w obłokach!Świetny pomysł na prezent!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:33 minutowy lot plus szkolenie ultralekkimsamolotem lub motolotnią. Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Dokonać rezerwacji  tel. 601 690 571;796 089 249 lub email: motolot-dg@o2.pl z podaniem kodu Infobuzer.plW przypadku nieodwołania rezerwacji zmin. 24-godz. wyprzedzeniem kuponprzepada.Dodatkowe informacje:Należy przekazać wydrukowany kupon w momencie przybycia.Przed lotami szkolenie teoretyczne.Kupony można łączyć.Możliwość robienia zdjęć i filmów.Kupon Infobuzer jest ważny  3miesiące od daty zakupu.Uczestnictwo osób niepełnoletnich - za zgodą opiekuna.Loty samolotem ultralekkim sąrealizowane w Łebie, loty motolotnią sąrealizowane w Toruniu.Loty motolotnią w Toruniu: od kwietnia do 25.06. oraz we wrześniu 2017rLot motolotnią można wykonywać przy temp.Powyżej 15st C, zazwyczaj od kwietnia do października.Brak realizacji lotów w lipcu i sierpniu 2017r w Toruniu!W miesiącach lipiec i sierpień loty odbywają się wyłącznie samolotem ultralekkim w Łebie.                                                           Loty są realizowane:Lotnisko EPTO w Toruniu ul. 4 Pułku Lotniczego 17Łeba,Nowęcin ul. Łebska 51,W Łebie można realizować prezenty wykupione na lot motolotnią wToruniu zamiennie samolotem ultralekkim bez dopłaty.

Opis szczegółowy

­Podniebna wycieczkaLot ultralekkim samolotem lub motolotnią to pełne emocji przeżycie nawet dla pilotów, którzy spędzili w przestworzach tysiące godzin. W trakcie lotu unosisz się niemal bezpośrednio w powietrzu, niczym ptak! Z tej perspektywy świat wygląda zupełnie inaczej, niż na co dzień. Dodatkowo możesz zamówić klip filmowy i zdjęcia z przelotu.O bezpieczeństwo zadba doświadczona ekipa pilotów i trenerów Moto-Lot DG.Przed samym lotem odbędziesz także szkolenie z bezpieczeństwa - masz je zapewnione w cenie kuponu.  Kupon obejmuje:   33 minutowy lot ultralekkim samolotem lub motolotnią z uprzednim szkoleniem teoretycznym.  Podczas lotu nad Toruniem zobaczymy: Starotoruńskie Przedmieście - WSKSiM w Toruniu, ruiny zamku krzyżackiego,  bydgoskie przedmieście, Zamek Dybowski, starówka, most kolejowy, Nowy most, toruńskie kolano Wisły, ujście  Drwęcy, ruiny Zamku Kazimierza Wielkiego, węzeł autostradowy, przestrzeń nad ośrodkiem astronomicznym w  Piwnicach pod Toruniem, obok miasteczka akademickiego.  Nad Łebą lot odbywa się okolicznymi plażami oraz m.in. Parkiem Dinozaurów, Latarnią Morską Stilo, Sea Parkiem Sarbsk plus wybrana  lokalizacja (10 minut) mieszcząca się w łącznym czasie lotu ok. 33 min.  Moto-Lot DG Licencjonowani piloci i miłośnicy lotnictwa ze szkoły Moto-Lot DG chętnie dzielą się swoją wiedzą i zarażają pasją  adeptów sztuki latania podczas licznych kursów.  W lataniu najfajniejsze jest oderwanie się od wszystkich codziennych problemów. Jest się zupełnie wolnym.  Widoki z góry są przepiękne, świat wygląda inaczej.  Moto-Lot DG organizuje także niezapomniane loty zapoznawcze, które są dobrą okazją do rozpoczęcia podniebnej przygody.  Lot motolotnią można wykonywać przy temp. powyżej 15st C, zazwyczaj od kwietnia do października. Brak realizacji lotów w lipcu i sierpniu 2017r w Toruniu! W miesiącach lipiec i sierpień loty odbywają się wyłącznie samolotemultralekkim w Łebie. W Łebie można realizować kupony wykupione na lot motolotnią w Toruniu zamiennie samolotem ultralekkimbez dopłaty. 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj