Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Niezapomniany 22minutowy lot samolotem ultralekkim lub motolotnią z uprzednim szkoleniem teoretycznym.

Niezapomniany 22minutowy lot samolotem ultralekkim lub motolotnią z uprzednim szkoleniem teoretycznym.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

249 zł

Wartość: 600 zł

Cena: 249 zł

Oszczędzasz: 59%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Niezapomniany 22minutowy lot samolotem ultralekkim lub motolotnią z uprzednim szkoleniem teoretycznym.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­ Emocje będą wisieć w powietrzu!Widoki z góry są przepiękne, świat wygląda inaczej.W Moto – Lot DG spełnisz swoje marzenia o podziwianiu świata z perspektywy ptaków.Zobaczysz jak fajnie się lata na motolotni lub ultralekkim samolotem.Pomysł na najlepszy prezent urodzinowy na świecie!Lot poprzedzony szkoleniem teoretycznym.Spełnij swoje marzenie o podniebnych przygodach i spójrz na świat z zupełnie nowej perspektywy!Poczuj niesamowite emocje i przypływ adrenaliny, jakie towarzyszą bujaniu w obłokach!Świetny pomysł na prezent!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:22 min. lot plus szkolenie (10min teoria +22min lotu)samolotem ultralekkim lub motolotnią Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Dokonać rezerwacji  tel. 601 690 571;796 089 249 lub email: motolot-dg@o2.pl z podaniem kodu Infobuzer.plW przypadku nieodwołania rezerwacji zmin. 24-godz. wyprzedzeniem kuponprzepada.Dodatkowe informacje:Należy przekazać wydrukowany kupon w momencie przybycia.Przed lotami szkolenie teoretyczne.Kupony można łączyć.Możliwość robienia zdjęć i filmów.Kupon Infobuzer jest ważny  3miesiące od daty zakupu.Uczestnictwo osób niepełnoletnich - za zgodą opiekuna.Loty samolotem ultralekkim sąrealizowane w Łebie, loty motolotnią sąrealizowane w Toruniu.Loty motolotnią w Toruniu: od kwietnia do 25.06. oraz we wrześniu 2017rLot motolotnią można wykonywać przy temp.Powyżej 15st C, zazwyczaj od kwietnia do października.Brak realizacji lotów w lipcu i sierpniu 2017r w Toruniu!W miesiącach lipiec i sierpień loty odbywają się wyłącznie samolotem ultralekkim w Łebie.                                                           Loty są realizowane:Lotnisko EPTO w Toruniu ul. 4 Pułku Lotniczego 17Łeba,Nowęcin ul. Łebska 51,W Łebie można realizować prezenty wykupione na lot motolotnią wToruniu zamiennie samolotem ultralekkim bez dopłaty.

Opis szczegółowy

­Podniebna wycieczkaLot ultralekkim samolotem lub motolotnią to pełne emocji przeżycie nawet dla pilotów, którzy spędzili w przestworzach tysiące godzin. W trakcie lotu unosisz się niemal bezpośrednio w powietrzu, niczym ptak! Z tej perspektywy świat wygląda zupełnie inaczej, niż na co dzień. Dodatkowo możesz zamówić klip filmowy i zdjęcia z przelotu.O bezpieczeństwo zadba doświadczona ekipa pilotów i trenerów Moto-Lot DG.Przed samym lotem odbędziesz także szkolenie z bezpieczeństwa - masz je zapewnione w cenie kuponu.  Kupon obejmuje:    10min teoria oraz ok. 22min  lot samolotem ultralekkim lub motolotnią z uprzednim szkoleniem teoretycznym.    Podczas lotu zobaczymy: Starotoruńskie Przedmieście - WSKSiM w Toruniu, ruiny zamku krzyżackiego, bydgoskie przedmieście,   Zamek Dybowski, starówka, most kolejowy, Nowy Most, toruńskie kolano Wisły, ujście Drwęcy, ruiny Zamku Kazimierza Wielkiego i   powrót. Lot nad Łebą odbywa soę nad okolicznymi plażami oraz m.in. Parkiem Dinozaurów, Latarnią Morską Stilo, Sea Parkiem Sarbsk.   Moto-Lot DG Licencjonowani piloci i miłośnicy lotnictwa ze szkoły Moto-Lot DG chętnie dzielą się swoją wiedzą i zarażają pasją   adeptów sztuki latania podczas licznych kursów.  W lataniu najfajniejsze jest oderwanie się od wszystkich codziennych problemów. Jest się zupełnie wolnym.  Widoki z góry są przepiękne, świat wygląda inaczej.  Moto-Lot DG organizuje także niezapomniane loty zapoznawcze, które są dobrą okazją do rozpoczęcia podniebnej przygody. 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj