Oferta online

249 zł

Wartość: 600 zł

Cena: 249 zł

Oszczędzasz: 59%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Niezapomniane przeżycia dla dwojga. Lot 2x ok. 10 min. lot samolotem ultralekkim lub motolotnią z uprzednim szkoleniem teoretycznym.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Emocje będą wisieć w powietrzu!Widoki z góry są przepiękne, świat wygląda inaczej.W Moto – Lot DG spełnisz swoje marzenia o podziwianiu świata z perspektywy ptaków.Zobaczysz jak fajnie się lata na motolotni lub ultralekkim samolotem.Pomysł na najlepszy prezent urodzinowy na świecie!Lot poprzedzony szkoleniem teoretycznym.Spełnij swoje marzenie o podniebnych przygodach i spójrz na świat z zupełnie nowej perspektywy!Poczuj niesamowite emocje i przypływ adrenaliny, jakie towarzyszą bujaniu w obłokach!Świetny pomysł na prezent!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:2 loty plus szkolenie (10min teoria + 2x 10min lot)samolotem ultralekkim lub motolotnią Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Dokonać rezerwacji  tel. 601 690 571;796 089 249 lub email: motolot-dg@o2.pl z podaniem kodu Infobuzer.plW przypadku nieodwołania rezerwacji zmin. 24-godz. wyprzedzeniem kuponprzepada.Dodatkowe informacje:Należy przekazać wydrukowany kupon w momencie przybycia.Przed lotami szkolenie teoretyczne.Kupony można łączyć.Możliwość robienia zdjęć i filmów.Kupon Infobuzer jest ważny  3miesiące od daty zakupu.Uczestnictwo osób niepełnoletnich - za zgodą opiekuna.Loty samolotem ultralekkim sąrealizowane w Łebie, loty motolotnią sąrealizowane w Toruniu.Loty są realizowane:Lotnisko EPTO w Toruniu ul. 4 Pułku Lotniczego 17Łeba,Nowęcin ul. Łebska 51,             Loty motolotnią w Toruniu: od kwietnia do 25.06. oraz we wrześniu 2017r  Brak realizacji lotów w lipcu i sierpniu 2017r w Toruniu! W miesiącach lipiec isierpień loty odbywają się wyłącznie samolotemultralekkim w Łebie. W Łebie można realizować kupony wykupione na lot motolotnią wToruniu zamiennie samolotem ultralekkim bez dopłaty.

Opis szczegółowy

­Podniebna wycieczkaLot ultralekkim samolotem lub motolotnią to pełne emocji przeżycie nawet dla pilotów, którzy spędzili w przestworzach tysiące godzin. W trakcie lotu unosisz się niemal bezpośrednio w powietrzu, niczym ptak! Z tej perspektywy świat wygląda zupełnie inaczej, niż na co dzień. Dodatkowo możesz zamówić klip filmowy i zdjęcia z przelotu.O bezpieczeństwo zadba doświadczona ekipa pilotów i trenerów Moto-Lot DG.Przed samym lotem odbędziesz także szkolenie z bezpieczeństwa - masz je zapewnione w cenie kuponu.  Kupon obejmuje:    10min teoria, 2x ok. 10 min. lot samolotem ultralekkim lub motolotnią z uprzednim szkoleniem teoretycznym.   Podczas lotu zobaczymy: Starotoruńskie Przedmieście - WSKSiM  w Toruniu, ruiny zamku krzyżackiego, bydgoskie przedmieście,  Zamek Dybowski, starówka i powrót.  Lot rekreacyjny nad Łebą, łebską plażą, Parkiem Dinozaurów.  Moto-Lot DG Licencjonowani piloci i miłośnicy lotnictwa ze szkoły Moto-Lot DG chętnie dzielą się swoją wiedzą i zarażają pasją  adeptów sztuki latania podczas licznych kursów.  W lataniu najfajniejsze jest oderwanie się od wszystkich codziennych problemów. Jest się zupełnie wolnym.  Widoki z góry są przepiękne, świat wygląda inaczej.  Moto-Lot DG organizuje także niezapomniane loty zapoznawcze, które są dobrą okazją do rozpoczęcia podniebnej przygody.         

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 25 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj