Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Szkolenie Wstępne na Pilota Motolotni - Toruń: 20 minut to szkolenie teoretyczne na ziemi, kolejne 40 minut to lot lub na życzenie klienta 10 minut teoria + 50 minut lot .

Szkolenie Wstępne na Pilota Motolotni - Toruń: 20 minut to szkolenie teoretyczne na ziemi, kolejne 40 minut to lot lub na życzenie klienta 10 minut teoria + 50 minut lot ..Motolotnia - ultralekki statek powietrzny.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

479 zł

Wartość: 1100 zł

Cena: 479 zł

Oszczędzasz: 56%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Szkolenie Wstępne na Pilota Motolotni - Toruń: 20 minut to szkolenie teoretyczne na ziemi, kolejne 40 minut to lot lub na życzenie klienta 10 minut teoria + 50 minut lot ..Motolotnia - ultralekki statek powietrzny.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­­­Na naukę nigdy nie jest za późno!W Moto – Lot DG spełnisz swoje marzenia o podziwianiu świata z perspektywy ptaków.Dowiesz się jak zostać pilotem motolotni i uzyskać stosowne uprawnienia pilotażowe.Pomysł na najlepszy prezent urodzinowy na świecie.Lot poprzedzony szkoleniem teoretycznym.Spełnij swoje marzenie o podniebnych przygodach i spójrz na świat z zupełnie nowej perspektywy!Poczuj niesamowite emocje i przypływ adrenaliny, jakie towarzyszą bujaniu w obłokach!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: Szkolenie Wstępne na Pilota Motolotni: 20 minut to szkolenie teoretyczne na ziemi, kolejne 40 minut to lot lub na życzenie klienta 10 minut teoria + 50 minut lot!Kupon realizowany motolotnią.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Dokonać rezerwacji  tel. 601 690 571; 796 089 249 lub email: motolot-dg@o2.pl  z podaniem kodu Infobuzer.plW przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada.Dodatkowe informacje:Należy przekazać wydrukowany kupon w momencie przybycia.Przed lotami szkolenie teoretyczne.Kupony można łączyć.Możliwość robienia zdjęć i filmów.Kupon Infobuzer jest ważny do 3 miesiące od daty zakupu.Uczestnictwo osób niepełnoletnich - za zgodą opiekuna.Loty motolotnią w Toruniu: od kwietnia do 25.06. oraz we wrześniu 2017rLot motolotnią można wykonywać przy temp. Powyżej 15st C, zazwyczaj odkwietnia do października.Brak realizacji lotów w lipcu i sierpniu 2017r w Toruniu! W miesiącach lipiec i sierpień lotyodbywają się wyłącznie samolotem ultralekkim w Łebie.Loty są realizowane:Lotnisko EPTO w Toruniu ul. 4 Pułku Lotniczego 17Łeba,Nowęcin ul. Łebska 51,W Łebie można realizować prezenty wykupione na lot motolotnią w Toruniuzamiennie samolotem ultralekkim bez dopłaty.

Opis szczegółowy

Motolotnia - ultralekki statek powietrzny. Składa się ze skrzydła o konstrukcji analogicznej jak skrzydło lotni, ale o większejpowierzchni i podwieszonego doń trójkołowego lub pływakowego wózka. Wózek ma jedno lub dwa miejsca siedzące orazsilnik ze śmigłem pchającym.Sterowanie motolotnią odbywa się poprzez przemieszczanie środka ciężkości.Z  kuponem Infobuzer.pl masz szansę wzlecieć na najwyższy pułap ludzkich przeżyć, decydując się na szkolenie wstępne na pilota motolotni w Moto – Lot DG.W Moto – Lot DG spełnisz swoje marzenia o podziwianiu świata z perspektywy ptaków.Najpierw przejdziesz kurs teoretyczny, a po kursie – upragniona podniebna przygoda!Kupon obejmuje 20 minutowe szkolenie naziemne oraz 40 minutowy lot szkoleniowy lub na życzenie klienta 10 minut teoria + 50 minut lot ..Moto-Lot DG Licencjonowani piloci i miłośnicy lotnictwa ze szkoły Moto-Lot DG chętnie dzielą się swoją wiedzą i zarażają pasją adeptów sztuki latania podczas licznych kursów.W lataniu najfajniejsze jest oderwanie się od wszystkich codziennych problemów. Jest się zupełnie wolnym.Widoki z góry są przepiękne, świat wygląda inaczej.Moto-Lot DG organizuje także niezapomniane loty zapoznawcze, które są dobrą okazją do rozpoczęcia podniebnej przygody.Brak realizacji lotów w lipcu i sierpniu 2017r w Toruniu! W miesiącach lipiec i sierpień loty odbywają się wyłącznie samolotem ultralekkim w Łebie.W Łebie można realizować kupony wykupione na lot motolotnią w Toruniu zamiennie samolotem ultralekkim bez dopłaty.       Lot motolotnią można wykonywać przy temp. powyżej 15st C, zazwyczaj od kwietnia do października.  


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj