Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Szkolenie wstępne na Pilota Samolotu Ultralekkiego - 40 minutowy lot szkoleniowy oraz 20 minutowe szkolenie naziemne lub na życzenie klienta 10 minut teoria + 50 minut lot!

Szkolenie wstępne na Pilota Samolotu Ultralekkiego: naziemne 20 minutowe oraz 40 minutowy lot szkoleniowy, lub na życzenie klienta 10 minut teoria + 50 minut lot. Toruń/Łeba.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

479 zł

Wartość: 1100 zł

Cena: 479 zł

Oszczędzasz: 56%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Szkolenie wstępne na Pilota Samolotu Ultralekkiego: naziemne 20 minutowe oraz 40 minutowy lot szkoleniowy, lub na życzenie klienta 10 minut teoria + 50 minut lot. Toruń/Łeba.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­­­Na naukę nigdy nie jest za późno!W Moto – Lot DG spełnisz swoje marzenia o podziwianiu świata z perspektywy ptaków. Dowiesz się jak zostać pilotem  samolotu ultralekkiego i uzyskać stosowne uprawnienia pilotażowe.Pomysł na najlepszy prezent urodzinowy na świecie.Lot poprzedzony szkoleniem teoretycznym.Spełnij swoje marzenie o podniebnych przygodach i spójrz na świat z zupełnie nowej perspektywy!Poczuj niesamowite emocje i przypływ adrenaliny, jakie towarzyszą bujaniu w obłokach!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Szkolenie wstępne na Pilota Samolotu Ultralekkiego: 40 minutowy lot szkoleniowy oraz 20 minutowe szkolenie naziemne lub na życzenie klienta 10 min. teoria + 50 min. lot !Kupon realizowany samolotem ultralekkimAby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Dokonać rezerwacji  tel. 601 690 571; 796 089 249 lub email: motolot-dg@o2.pl  z podaniem kodu Infobuzer.plW przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada.Dodatkowe informacje:Należy przekazać wydrukowany kupon w momencie przybycia.Przed lotem szkolenie teoretyczne.Kupony można łączyć.Możliwość robienia zdjęć i filmów.Kupon Infobuzer jest ważny do 3 miesiące od daty zakupu.Uczestnictwo osób niepełnoletnich - za zgodą opiekuna.Loty samolotem ultralekkim można wykonywać:Toruń: od marca do 25.06. oraz od września do 30.10. 2017r.Łeba: lipiec/sierpień 2017r. Loty są realizowane:Lotnisko EPTO w Toruniu ul. 4 Pułku Lotniczego 17Łeba,Nowęcin ul. Łebska 51,W Łebie można realizować prezenty wykupione na lot motolotnią w Toruniu zamiennie samolotemultralekkim bez dopłaty.

Opis szczegółowy

Z  kuponem Infobuzer.pl masz szansę wzlecieć na najwyższy pułap ludzkich przeżyć, decydując się na szkolenie wstępne na pilota Samolotu Ultralekkiego w Moto-Lot DG.W Moto – Lot DG spełnisz swoje marzenia o podziwianiu świata z perspektywy ptaków.Najpierw przejdziesz kurs teoretyczny, a po kursie – upragniona podniebna przygoda!Kupon obejmuje 20 minutowe szkolenie naziemne oraz 40 minutowy lot szkoleniowy lub na życzenie klienta 10 min. teoria + 50 min. lot.  Dodatkowe informacje: kupon realizowany przez cały rok!Moto-Lot DG Licencjonowani piloci i miłośnicy lotnictwa ze szkoły Moto-Lot DG chętnie dzielą się swoją wiedzą i zarażają pasją adeptów sztuki latania podczas licznych kursów.W lataniu najfajniejsze jest oderwanie się od wszystkich codziennych problemów. Jest się zupełnie wolnym.Widoki z góry są przepiękne, świat wygląda inaczej.W ramach teoretycznego i praktycznego wprowadzenia do pilotażu samolotu ultralekkiego można zapoznać się z maszyną,dowiedzieć się nieco na temat ogólnego bezpieczeństwa podczas wykonywania czynności lotniczych, podpatrzeć przegląd przedlotowy,a także obeznać z procedurami przed- i po-startowymi. Moto-Lot DG organizuje także niezapomniane loty zapoznawcze,które są dobrą okazją do rozpoczęcia podniebnej przygody.W każdej z aktualnie dostępnych lokalizacji program lotu został tak zaplanowany, aby uczestnik mógł zobaczyćcharakterystyczne budynki i miejsca w wybranym mieście i jego okolicach. OŚRODEK SZKOLENIA LOTNICZEGO MOTO-LOT DG zaprasza na szkolenie lotnicze do uzyskania  świadectwa kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego(UAP).Decyzją organizatora jest możliwość wykonywania lotów wyłącznie samolotem ultralekkim już od czerwca 2017 w Łebie zamiast w Toruniu, (bez dopłaty).  


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj