Oferta online

105 zł

Wartość: 10455 zł

Cena: 105 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Frupi

105 zł brutto zamiast 10 455 zł brutto za 50 000 odsłon reklamy typu double wide billboard 900x300 px (rotacja w topie strony po całym serwisie), na wybranym portalu: biznesowym TwojeInnowacje.pl lub budowlanym DomInnowacji.pl

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • www.twojeinnowacje.pl to biznesowy portal informacyjny skierowany do osób poszukujących inspiracji i niestandardowego podejścia w prowadzeniu działalności gospodarczej, wykorzystaniu rozwiązań nowych technologii w swojej pracy, poszukujących źródeł finansowania innowacji, którzy stawiają na własny rozwój zawodowy.Natomiast serwis www.dominnowacji.pl to budowlany portal informacyjny dotyczący nieruchomości, budownictwa, a także aranżacji wnętrz, wyposażenia łazienki czy kuchni po innowacyjne artykuły gospodarstwa domowego i RTV. Serwis oferuje także sprzedaż gotowych projektów domów pod adresem: www.projekty.dominnowacji.plKupon jest ważny do dnia 15.05.2012

Warunki

  • Oferta nielimitowana.Jedna firma może zakupić dowolną ilość voucherów.Promocja dotyczy wyświetleń nie uwzględniających cappingu i targetowania czasowegoWydawca zastrzega sobie prawo odmowy emisji reklamy dla stron lub instytucji niezgodnych z polskim prawem.Klient może zakupić dowolną ilość voucherów, co tym samym zwiększy proporcjonalnie ilość odsłon oraz czas emisji reklamy na wybranym portalu.Jeśli w kreacji graficznej reklamy znajduje się więcej niż jedno logo, wiąże się to z zakupem kolejnego vouchera. Baner można nadsyłać w następujących formatach (max. waga 50 kB):- flash (należy wpisać w kreacje odnośnik kierujący do promowanej strony www i przesłać ją na adres: reklama@twojeinnowacje.pl lub reklama@dominnowacji.pl podając nr vouchera/ów),- jpg, .tif, .gif, czy .gif animowany, (należy przesłać link promowanej strony w treści wiadomości email na adres: reklama@twojeinnowacje.pl lub reklama@dominnowacji.pl podając nr vouchera/ów.Po zakończeniu emisji reklamy udostępniane są statystyki wyświetleń i klików.

Opis szczegółowy

Szczegóły:

Ośrodek sanatoryjno - wczasowy „WILLA ALFA” znajduje się w Kudowie Zdrój. Jest to uroczy, posiadającym bogate tradycje, zakątkiem Ziemi Kłodzkiej. Malownicze krajobrazy zmieniające się wraz z wysokością , rozmaitość źródeł wód mineralnych, bogactwo kształtów gór, dolin I form skalnych, zaliczanych do rzadkich osobliwości w Europie - to elementy potęgujące atrakcyjność tego regionu.
„WILLA ALFA” usytuowana jest w samym sercu Kudowy Zdrój, 200 metrów do Parku Zdrojowego oraz Aquaparku. Stanowi świetną bazę wypadową na szlaki turystyczne Kotliny Kłodzkiej oraz do Czech. Posiadamy 60 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami, część pokoi z balkonami.
Dodatkowe atrakcje: Na zewnątrz: boisko do piłki siatkowej, plac na ognisko, parking,
Wewnątrz: SPA - Jacuzzi, wanna perełkowa, fotel relaksujący, aquavibron, siłownia, sala gimnastyczna, lampa sollux.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. b.d. b.d., b.d.

http://www.alfatour.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj