Oferta online

78 zł

Wartość: 299 zł

Cena: 78 zł

Oszczędzasz: 74%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Szkolenia z systemów ISO online z certyfikatem w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji – 9 kursów do wyboru

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Kurs online: wygodna forma nauki, do której powrócić można w każdym momencieMożesz zacząć naukę od razu9 szkoleń do wyboru, które poruszają różne tematySzkolenia on-lineCertyfikat po zakończeniu nauki potwierdzający nabycie nowych umiejętnościDostęp do kursów masz aż przez 360 dni!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Szkolenia z systemów ISO online z certyfikatem w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji – 9 kursów do wyboru Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy: Wejść na stronę http://www.mg-szkolenia.pl, założyć konto, a następnie wybrać Wykorzystaj kod (środek strony) i wybrać serwis Infobuzer oraz wpisać kod kuponuKupon ważny 1 miesiąc

Opis szczegółowy

­Bez względu na to, czy płynąc przez życie, chcesz wciąż podnosić swoje kwalifikacje w dziedzinie biznesu, czy też rozwijać się osobiście, ważne jest, by obrać dobry kurs. Poszerz horyzonty wiedzy i zyskaj nowe perspektywy dzięki kursom on-line w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji.Do wyboru dowolne szkolenie online z certyfikatem w pdf w j. polskim (można dokupić certyfikaty drukowane zgodnie z cennikiem):1. Auditor wewn 90012. Auditor wewn 140013. Auditor wewn 180014. Auditor wewn 220005. Auditor wewn 270016. Warsztaty ISO 180017. Warsztaty ISO 190118. Aktualizacja ISO 9001:20159. Aktualizacja ISO 14001:2015Dostęp do kursów masz aż przez 360 dni!MG Centrum Szkoleń i KorepetycjiSpecjalnością MG Centrum są rozbudowane szkolenia online z zakresu Systemu Zarządzania Jakością, kursy dla przedsiębiorców oraz szkolenia informatyczne, ale pod okiem specjalistów z rożnych dziedzin można również stacjonarnie zgłębiać tajniki wiedzy w kwestiach miękkich umiejętności biznesowych czy z zakresu rozwoju osobistego - w bogatej ofercie Centrum nie brakuje bowiem warsztatów z m.in. efektywnej pracy i zarządzania czasem pracy oraz efektywnej nauki i technik pamięciowych czy treningów asertywności.Od czasu powstania firmy w 2010 roku nieprzerwanie buduje ona swoją pozycję na ogólnopolskim rynku przedsiębiorstw zajmujących się przygotowaniem i organizacją szkoleń i dziś obok profesjonalnych kursów dla przedsiębiorczych, z zakresu ochrony środowiska, transportu i spedycji czy szkoleń ISO, w jej ofercie znaleźć można również kursy językowe, z zakresu sztuki, przygotowujące do matury, warsztaty dla dzieci, a także korepetycje ze wszystkich przedmiotów na wszystkich poziomach zaawansowania. Dotąd Centrum przeszkoliło łącznie ponad 1850 osób, a pośród klientów, którzy zaufali proponowanym przez Centrum metodom nauczania, są m.in. Poczta Polska, Uniwersytet Śląski w Katowicach i firma Esperto.Od 2012 roku Centrum funkcjonuje w ramach programu Rzetelna Firma, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa dla klientów w transakcjach kupna i organizacji szkoleń na terenie całej Polski. Rok później zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Dotąd Centrum przeszkoliło już 2500 osób.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 23 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj