Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Szkolenia z systemów ISO online z certyfikatem w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji – 9 kursów do wyboru

Szkolenia z systemów ISO online z certyfikatem w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji – 9 kursów do wyboru

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

78 zł

Wartość: 299 zł

Cena: 78 zł

Oszczędzasz: 74%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Szkolenia z systemów ISO online z certyfikatem w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji – 9 kursów do wyboru

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Kurs online: wygodna forma nauki, do której powrócić można w każdym momencieMożesz zacząć naukę od razu9 szkoleń do wyboru, które poruszają różne tematySzkolenia on-lineCertyfikat po zakończeniu nauki potwierdzający nabycie nowych umiejętnościDostęp do kursów masz aż przez 360 dni!

Warunki

  • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Szkolenia z systemów ISO online z certyfikatem w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji – 9 kursów do wyboru Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:W celu realizacji kuponu należy: Wejść na stronę http://www.mg-szkolenia.pl, założyć konto, a następnie wybrać Wykorzystaj kod (środek strony) i wybrać serwis Infobuzer oraz wpisać kod kuponuKupon ważny 1 miesiąc

Opis szczegółowy

­Bez względu na to, czy płynąc przez życie, chcesz wciąż podnosić swoje kwalifikacje w dziedzinie biznesu, czy też rozwijać się osobiście, ważne jest, by obrać dobry kurs. Poszerz horyzonty wiedzy i zyskaj nowe perspektywy dzięki kursom on-line w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji.Do wyboru dowolne szkolenie online z certyfikatem w pdf w j. polskim (można dokupić certyfikaty drukowane zgodnie z cennikiem):1. Auditor wewn 90012. Auditor wewn 140013. Auditor wewn 180014. Auditor wewn 220005. Auditor wewn 270016. Warsztaty ISO 180017. Warsztaty ISO 190118. Aktualizacja ISO 9001:20159. Aktualizacja ISO 14001:2015Dostęp do kursów masz aż przez 360 dni!MG Centrum Szkoleń i KorepetycjiSpecjalnością MG Centrum są rozbudowane szkolenia online z zakresu Systemu Zarządzania Jakością, kursy dla przedsiębiorców oraz szkolenia informatyczne, ale pod okiem specjalistów z rożnych dziedzin można również stacjonarnie zgłębiać tajniki wiedzy w kwestiach miękkich umiejętności biznesowych czy z zakresu rozwoju osobistego - w bogatej ofercie Centrum nie brakuje bowiem warsztatów z m.in. efektywnej pracy i zarządzania czasem pracy oraz efektywnej nauki i technik pamięciowych czy treningów asertywności.Od czasu powstania firmy w 2010 roku nieprzerwanie buduje ona swoją pozycję na ogólnopolskim rynku przedsiębiorstw zajmujących się przygotowaniem i organizacją szkoleń i dziś obok profesjonalnych kursów dla przedsiębiorczych, z zakresu ochrony środowiska, transportu i spedycji czy szkoleń ISO, w jej ofercie znaleźć można również kursy językowe, z zakresu sztuki, przygotowujące do matury, warsztaty dla dzieci, a także korepetycje ze wszystkich przedmiotów na wszystkich poziomach zaawansowania. Dotąd Centrum przeszkoliło łącznie ponad 1850 osób, a pośród klientów, którzy zaufali proponowanym przez Centrum metodom nauczania, są m.in. Poczta Polska, Uniwersytet Śląski w Katowicach i firma Esperto.Od 2012 roku Centrum funkcjonuje w ramach programu Rzetelna Firma, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa dla klientów w transakcjach kupna i organizacji szkoleń na terenie całej Polski. Rok później zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Dotąd Centrum przeszkoliło już 2500 osób.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.