89 zł

Wartość: 89 zł

Cena: 89 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Od 89 zł: bilet na Międzynarodowy Piknik Country & Folk 2018 w Mrągowie

Zniżka zakupów grupowych z Olsztyna

Warunki

  • Jak skorzystać z grouponu? 1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 2. Sposób realizacji: groupon jako bilet 3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 4. Rzędy dla klientów Groupon: D1 lub A1. Konkretne miejsca klienci wybierają według uznania. Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie. Ważność: Groupon ważny w wybranym dniu wydarzenia.

Opis szczegółowy

Oferta

  • Bilet na Międzynarodowy Piknik Country & Folk 2018 w Mrągowie
  • Kiedy: 27 lub 28 lipca 2018 o godz: 19:30
  • Gdzie: Amfiteatr Mrągowo, Jaszczurcza Góra 10,

Dostępne kategorie:

  • 89 zł za bilet kategorii 3

Rzędy dla klientów Groupon: D1 lub A1. Konkretne miejsca klienci wybierają według uznania.

Dzieci do siódmego (7) roku życia włącznie, uprawnione są do uczestnictwa w imprezie za darmo, jednakże mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej. Zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.

Międzynarodowy Piknik Country & Folk 2018 w Mrągowie

Podczas 37. edycji tego wyjątkowego festiwalu pojawią się gwiazdy światowego formatu. Ich występy pozwolą na pełną pozytywnych emocji podróż po muzyce country, bluegrass, folk i americana. W trakcie imprezy usłyszeć będzie można m.in.: Michała Lonstara, Mariusza Kalagę, Alicję Boncol, Tomasza Szweda, Alberta Lee, Jason Lee McKinney Band, Darryla Worleya oraz Franka Solivana & Dirty Kitchen. Organizatorem festiwalu jest Stars of Poland Sp. z o.o.

Więcej informacji na stronie pikniku: www.piknikcountry.com.pl


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj