50,0 zł

Wartość: 300 zł

Cena: 50,0 zł

Oszczędzasz: 83%

Oferta z: Polska Groupon

Kwas hialuronowy: 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na wypełnienie zmarszczek i więcej w S-Medica – 2 lokalizacje

Zniżka zakupów grupowych z Olsztyna

Warunki

  • Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Ceny zabiegów bez zniżki oscylują od około 800 zł do 1600 zł. Standardowa cena zabiegu powiększania i konturowania ust 1200 zł. Dopłaty do zabiegów dokonywane są na miejscu. W cenę zabiegu wliczona jest konsultacja lekarska przed i po zabiegu. O ostatecznej kwalifikacji do zabiegu decyduje lekarz przed zabiegiem. Promocje się nie łączą Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 595 774 w godzinach 9-19. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon zniżkowy na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki lub wypełnianie zmarszczek na twarzy
  • 79,99 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł na wolumetrię twarzy ( uwydatnienie kości policzkowych poprawa zarysu brody i żuchwy)
  • 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 550 zł na zabieg konturowania i powiększania ust

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 24 Kwie 2042 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Olsztyna

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.