55 zł

Wartość: 110 zł

Cena: 55 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

55 zł zamiast 110 zł (-50%) za bon na usługę przedłużenia paznokci żelem na Tipsie w KAM STREFIE URODY

Zniżka zakupów grupowych z Nowego Sącza

Ważne

  • Gwarantujemy miłą atmosferę i najwyższą jakość oferowanych usług -Dogodna lokalizacja w Centrum Nowego Sącz
  • Doświadczony personel
  • W porównaniu do tradycyjnej metody, metoda żelowa wyklucza zjawisko odpryskiwania i ścierania powłoki paznokcia
  • W cenie stylizacja okazjonalna / ślubna,
  • Zapewniamy długotrwały efekt ładnych paznokci utrzymujących się do 3-4 tygodni
  • Oferujemy wtapianie ozdób w żel: brokaty, koronka, pióra, kwiatki, efekt 3D, geometric tips, żel kolorowy, malowanie artystyczne żelem, pieczątki, cyrkonie
  • Miła atmosfera

Warunki

  • Ważność KupBonu 1 miesiąc
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod nr tel. 18-30-700-30 lub 697-620-521
  • W razie zarezerwowania terminu i nieodwołania go z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem, bon przepada Gabinet Kosmetyczny KAM ul.Narutowicza 3/4 33-300 Nowy Sącz tel. 721-194-820 www.kamstrefaurody.pl

Opis szczegółowy

Nasz gabinet kosmetyczny słynie z w pełni indywidualnych zabiegów ściśle dopasowanych do typu cery, jej aktualnego stanu, trybu życia oraz aktualnego stanu zdrowia skóry. Stworzona podczas zabiegu specjalna aura - blask świec, przyciemnione światło, łagodna muzyka i unoszące się aromaty sprawią, że zabieg stanie się czasem odpoczynku, czasem dla siebie. Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów kosmetycznych.

KAM STREFA URODY jest prężnie rozwijającym się salonem kosmetycznym, specjalizującym się w kosmetyce estetycznej, oferującym zabiegi zarówno dla Pań jak i dla Panów.

Salon powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.

Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów kosmetycznych.

Na bieżąco śledzimy wszystkie europejskie i światowe nowości w kosmetyce estetycznej - pielęgnacyjnej, regularnie uczestniczymy w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach doszkalających, co pozwala nam na wprowadzanie do naszej oferty najnowocześniejszych rozwiązań i innowacyjnych technologii.

Chcemy, więc aby nasz gabinet kojarzył się z profesjonalizmem, wysoką kulturą obsługi oraz otwartością na potrzeby każdego Klienta.

Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania.

WWW.KAMSTREFAURODY.PL

Metoda żelowa polega na przedłużeniu płytki za pomocą tipsa lub na szablonie. Polega na nałożeniu żelu, który twardnieje w lampie UV, jest to prawdopodobnie najmniej inwazyjny sposób przedłużania paznokci. Metodą tą utwardzamy też naturalną płytkę paznokcia - na naturalny paznokieć nakładany jest żel, który łączy się z płytką w lampie UV. Dysponujemy żelami zarówno bezbarwnymi jak i pełną paletą żeli kolorowych. Wykonujemy paznokcie naturalne, frencz i kolorowe.

Paznokcie żelowe umożliwiają cieszenie się wyglądem zadbanych dłoni bez konieczności dbania o nie w szczególny sposób. Taki efekt utrzymuję się ok 4 tygodnie potem trzeba uzupełnić odrost jaki pojawia się przy skórkach. Lakier na takich paznokciach trzyma się zwykle ok 2 tyg, nie odpryskuje ani nie ściera się, a regularne dbanie o skórki przez stylistę powoduje, że staja się one słabsze i dobrze wyglądają.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gabinet Kosmetyczny KAM ul.Narutowicza 3/4 33-300 Nowy Sącz tel. 721-194-820

http://www.kamstrefaurody.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj